afstand slag | | tijd | | opm. | | datum | | plaats | | wedstrijd | | bad | |
200 m. | | Vrijeslag | | 3:59:05 | | | | 2024-04-21 | | Terneuzen | | Swimkick Minioren deel 6 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 2:03:56 | | | | 2024-04-21 | | Terneuzen | | Swimkick Minioren deel 6 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 50:58 | | | | 2024-04-07 | | Wachtebeke | | Limiet (Junioren Jeugd Senioren) 4 | | 50 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 53:12 | | | | 2024-04-07 | | Wachtebeke | | Limiet (Junioren Jeugd Senioren) 4 | | 50 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 59:88 | | | | 2024-04-07 | | Wachtebeke | | Limiet (Junioren Jeugd Senioren) 4 | | 50 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 51:34 | | | | 2024-04-06 | | Den Haag | | Ranomi Cup-Ochtend | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 58:14 | | | | 2024-04-06 | | Den Haag | | Ranomi Cup-Ochtend | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:01:78 | | | | 2024-04-06 | | Den Haag | | Ranomi Cup-Ochtend | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:05:23 | | | | 2024-04-06 | | Den Haag | | Ranomi Cup-Ochtend | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:59:11 | | | | 2024-03-24 | | Goes | | Minioren deel 5 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Schoolslag | | 2:09:02 | | | | 2024-03-24 | | Goes | | Minioren deel 5 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:04:86 | | TT | | 2024-03-24 | | Goes | | Minioren deel 5 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Wisselslag | | 4:34:56 | | | | 2024-03-24 | | Goes | | Minioren deel 5 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:53:34 | | | | 2024-03-10 | | Vlissingen | | Nat. Zwemcompetitie Deel 4 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Wisselslag | | 4:23:71 | | | | 2024-03-10 | | Vlissingen | | Nat. Zwemcompetitie Deel 4 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:59:02 | | | | 2024-03-03 | | Hulst | | Swimkick / minioren deel 4 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Schoolslag | | 2:12:26 | | | | 2024-03-03 | | Hulst | | Swimkick / minioren deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:05:72 | | TT | | 2024-03-03 | | Hulst | | Swimkick / minioren deel 4 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vlinderslag | | 2:32:54 | | | | 2024-03-03 | | Hulst | | Swimkick / minioren deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 46:80 | | | | 2024-02-04 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 56:76 | | | | 2024-02-04 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:01:99 | | | | 2024-02-04 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:46:67 | | | | 2024-01-28 | | Kapelle | | Nationale Competitie #3 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Schoolslag | | 2:14:03 | | | | 2024-01-28 | | Kapelle | | Nationale Competitie #3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:07:93 | | | | 2024-01-28 | | Kapelle | | Nationale Competitie #3 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 4:05:36 | | | | 2023-12-10 | | Oostburg | | Minioren/Swimkick 3 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 2:05:23 | | | | 2023-12-10 | | Oostburg | | Minioren/Swimkick 3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:14:25 | | | | 2023-12-10 | | Oostburg | | Minioren/Swimkick 3 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:46:42 | | | | 2023-11-19 | | Kapelle | | Minioren/Swimkick 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 52:71 | | ET | | 2023-11-19 | | Kapelle | | Minioren/Swimkick 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 2:03:44 | | | | 2023-11-19 | | Kapelle | | Minioren/Swimkick 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:11:13 | | TT | | 2023-11-19 | | Kapelle | | Minioren/Swimkick 2 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Wisselslag | | 4:25:13 | | | | 2023-11-19 | | Kapelle | | Minioren/Swimkick 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 48:51 | | TT | | 2023-11-12 | | Terneuzen | | Competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:49:18 | | TT | | 2023-11-12 | | Terneuzen | | Competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 3:55:38 | | TT | | 2023-11-12 | | Terneuzen | | Competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
400 m. | | Vrijeslag | | 8:03:08 | | | | 2023-11-12 | | Terneuzen | | Competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vlinderslag | | 2:45:13 | | | | 2023-11-12 | | Terneuzen | | Competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 3:55:19 | | | | 2023-10-08 | | Hulst | | Minioren circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 54:87 | | TT | | 2023-10-08 | | Hulst | | Minioren circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 1:54:74 | | | | 2023-10-08 | | Hulst | | Minioren circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Schoolslag | | 2:07:56 | | | | 2023-10-08 | | Hulst | | Minioren circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 2:06:59 | | | | 2023-10-01 | | Terneuzen | | Zwemcompetitie deel 1 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 59:96 | | | | 2023-10-01 | | Terneuzen | | Zwemcompetitie deel 1 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:03:87 | | | | 2023-10-01 | | Terneuzen | | Zwemcompetitie deel 1 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 49:36 | | | | 2023-04-23 | | Oostburg | | Zwemcompettie Deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:02:68 | | | | 2023-04-23 | | Oostburg | | Zwemcompettie Deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 51:17 | | | | 2023-04-16 | | Terneuzen | | Minioren Clubmeet deel 4 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Rugslag | | 2:07:99 | | | | 2023-04-16 | | Terneuzen | | Minioren Clubmeet deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:23:81 | | | | 2023-04-16 | | Terneuzen | | Minioren Clubmeet deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 51:53 | | | | 2023-03-26 | | Vlissingen | | Minioren Clubmeet Deel 3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:05:95 | | | | 2023-03-26 | | Vlissingen | | Minioren Clubmeet Deel 3 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:06:11 | | | | 2023-03-26 | | Vlissingen | | Minioren Clubmeet Deel 3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 49:60 | | TT | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:49:19 | | TT | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:52:86 | | | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 3:56:02 | | | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:02:59 | | | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:13:99 | | | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:03:57 | | | | 2023-03-18 | | Terneuzen | | Minioren finales 2023 (za+zo) | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 50:62 | | TT | | 2023-03-12 | | Terneuzen | | Zuidelijke Cirkel 2023-2 incl. LAC | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:51:35 | | TT | | 2023-03-12 | | Terneuzen | | Zuidelijke Cirkel 2023-2 incl. LAC | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 4:01:23 | | TT | | 2023-03-12 | | Terneuzen | | Zuidelijke Cirkel 2023-2 incl. LAC | | 25 | |
| |
|
400 m. | | Vrijeslag | | 8:16:08 | | | | 2023-03-12 | | Terneuzen | | Zuidelijke Cirkel 2023-2 incl. LAC | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 50:97 | | TT | | 2023-02-05 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet Deel 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:51:65 | | | | 2023-02-05 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet Deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 59:92 | | | | 2023-02-05 | | Oostburg | | Minioren Clubmeet Deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 57:50 | | | | 2023-01-29 | | Terneuzen | | Nationale Competitie #3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 51:53 | | TT | | 2023-01-15 | | Hulst | | Swimkick/minioren circuit deel 4 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 1:51:64 | | | | 2023-01-15 | | Hulst | | Swimkick/minioren circuit deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 58:16 | | | | 2023-01-15 | | Hulst | | Swimkick/minioren circuit deel 4 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 53:46 | | | | 2022-12-11 | | Oostburg | | Swimkick/minioren circuit deel 3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 57:27 | | ET | | 2022-12-11 | | Oostburg | | Swimkick/minioren circuit deel 3 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:13:40 | | | | 2022-12-11 | | Oostburg | | Swimkick/minioren circuit deel 3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:03:69 | | | | 2022-11-20 | | Kapelle | | Nationale competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Wisselslag | | 2:16:43 | | | | 2022-11-20 | | Kapelle | | Nationale competitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 2:01:32 | | TT | | 2022-11-13 | | Vlissingen | | Lac 2022 2023 deel 1 | | 25 | |
| |
|
200 m. | | Vrijeslag | | 4:20:68 | | | | 2022-11-13 | | Vlissingen | | Lac 2022 2023 deel 1 | | 25 | |
| |
|
100 m. | | Vrijeslag | | 2:02:62 | | | | 2022-10-09 | | Goes | | Swimkick Minioren Circuit deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 1:04:01 | | | | 2022-10-09 | | Goes | | Swimkick Minioren Circuit deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vlinderslag | | 1:24:36 | | | | 2022-10-09 | | Goes | | Swimkick Minioren Circuit deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 52:48 | | | | 2022-09-18 | | Terneuzen | | Swimkick Minioren Circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Schoolslag | | 1:04:02 | | | | 2022-09-18 | | Terneuzen | | Swimkick Minioren Circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Vrijeslag | | 26:57 | | | | 2022-05-15 | | Hulst | | Minioren Circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Rugslag | | 28:98 | | | | 2022-05-15 | | Hulst | | Minioren Circuit deel 1 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 1:06:75 | | | | 2022-04-24 | | Kapelle | | Nationale competitie deel 5 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Schoolslag | | 30:84 | | | | 2022-04-24 | | Kapelle | | Nationale competitie deel 5 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 1:04:46 | | | | 2022-04-10 | | Kapelle | | Minioren Circuit #4 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Schoolslag | | 33:32 | | | | 2022-04-10 | | Kapelle | | Minioren Circuit #4 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Vrijeslag | | 28:27 | | | | 2022-03-20 | | Goes | | Minioren Circuit #3 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Rugslag | | 27:26 | | | | 2022-03-20 | | Goes | | Minioren Circuit #3 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Rugslag | | 1:05:27 | | | | 2021-11-21 | | Terneuzen | | Nationale zwemcompetitie deel 2 | | 25 | |
| |
|
50 m. | | Vrijeslag | | 1:09:13 | | | | 2021-10-03 | | Terneuzen | | Competitie deel 1 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Schoolslag | | 35:08 | | | | 2021-10-03 | | Terneuzen | | Competitie deel 1 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Rugslag | | 38:57 | | | | 2020-02-02 | | Terneuzen | | Swimkick-Minioren #2 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Schoolslag | | 38:35 | | | | 2020-02-02 | | Terneuzen | | Swimkick-Minioren #2 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Vrijeslag | | 39:61 | | | | 2019-12-08 | | Vlissingen | | Swimkick Minioren 1 | | 25 | |
| |
|
25 m. | | Rugslag | | 35:06 | | | | 2019-12-08 | | Vlissingen | | Swimkick Minioren 1 | | 25 | |
| | |