Uitslagen Districtcompetitie deel 2, 13-11-2011, Goes

Programma 1: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Ganze4:19:22
Erik Vermue1:01:51
Bob Dalmeijer----
Daniel Mehlbaum----
Bas Wullems----
Ploeg Zeelandia4:32:77
Rik de Klerk1:08:42
René van Oudenaarde----
Bonno Jansen----
Christian van Bommel----

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Zeelandia2:02:48
Matthijs Berndsen28:50
Marijn Vermeulen31:75
Noud van Spall32:40
Jorn de Klerk29:82

Programma 3: 4x 50 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
Ploeg Ganze2:31:56
Vera Poot39:96
Demi van den Broek----
Eva Oyevaar----
Jelita van Esseveld----
Ploeg Zeelandia2:40:18
Claudia Berndsen39:40
Kayleigh Kloet----
Judith Schuijs----
Chantal Vermeulen----
Ploeg Ganze2:44:97
Rawnie Lock40:15
Britt van Vossen----
Jaimy de Vrieze----
Isrid Wigman----

Programma 4: 25 m. Vrijeslag Mix Minioren 4 el
Leeftijdgroep Heren 7-9
1Levien van HaelstZ.V. de Otters17:32
2Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust18:70
3Jesse VleutZ.V. de Bevelanders19:51
4Roderik VantrichtZ.C. Koewacht22:29
5Bart RommersZ.V. de Bevelanders25:13
6Sem BonteZPC De Zeeuwse Kust25:36
Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak----AAPR
Leeftijdgroep Dames 7-9
1Ismay AhrensZ.V. OnderdakEx18:10
2Froukje van der HeydenZ. & P.C. de Ganze18:80
3Anne HamelinkZ.V. de Otters19:67
4Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze21:73
5Britt van WestenZ. & P.C. de Ganze23:10
6Alicia KoekkoekZ.C. Koewacht23:20
7Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders23:29
8Maureen van OostenZ. & P.C. de Ganze24:91
9Sanne MatthijsZ. & P.C. de Schelde26:57
10Axel van de LindeZ.V.Zeelandia Afgemeld28:38
Amber de BrouwerZ.V. de Ottersziek

Programma 5: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 6 el
1Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:31:29
2Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:41:59
3Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:43:52
4Gelein van HaelstZ.V. de Otters1:47:11
5Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze1:49:23
6Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:57:07
7Jeffrey OtteZ. & P.C. de Ganze2:06:09
Ethan KentZ.V.Zeelandia Afgemeld----WA
Jordy MulderZ.V. de Bevelanders1:48:79RH

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes Junioren 1 el
1Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze1:41:94
2Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:44:51
3Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze1:56:89
4Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze2:07:31
5Kelly de VosZ. & P.C. de Ganze2:14:08
Carmen MolletZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:38:17
2Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze1:55:35
3Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:59:86
4Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders2:01:95

Programma 8: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC53:91

Programma 9: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze1:35:00
2Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:35:00
3Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:37:35
4Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:40:64PR -3.81 (1:44:45)
5Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:42:83
6Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:43:29
7Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze1:48:41
8Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:49:31
9Deveney DunnesZ.V. Zeelandia1:56:84PR +0.06 (1:56:78)
10Heather KentZ.V.Zeelandia Afgemeld2:09:91
Wisam FellouchiZ. & P.C. de Ganzeafgem.
Lara VermuZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 9T50: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
Deveney DunnesZ.V. Zeelandia54:31TTPR -0.89 (55:20)

Programma 10: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx46:47
2Christel HamelinkZ.V. de Otters47:44
3Elja de HaasZ.V. OnderdakEx47:90
4Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:00:22PR -10.78 (1:11:00)
Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht50:39SL

Programma 11: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Jongens Junioren 4 el
1Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze30:80
2Mark PotappelZ.V. Zeelandia34:61PR -4.93 (39:55)
3Noud van SpallZ.V. Zeelandia38:09PR -1.30 (39:39)
4Bob BoerZ.V. de Otters45:10
5Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze47:02
6Vincent OosterhoffSg ZOC50:35
7Lars PlatjouwZ.V. de Otters56:10

Programma 13: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 14: 50 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 2 el
1Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx38:11
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis40:33
3Vera PootZ. & P.C. de Ganze41:57
4Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld42:87
5Evi BaeckeZ.V. Zeelandia44:69PR -0.70 (45:39)
6Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders45:01
7Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld45:42
8Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze47:45
9Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze48:02
10Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze48:86
Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze56:04VD

Programma 15: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 50 m. Schoolslag Jongens Jeugd 2 el
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze35:76
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:20
3Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx37:22
4Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia37:50PR -0.42 (37:92)
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:02
6Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze41:80
7Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders44:89
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze45:13
9Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze45:13
10Jolan HuismanZ. & P.C. de Ganze48:02
11Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze50:67
12Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze53:82
13Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze55:86
14Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders59:35
Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust37:50SA

Programma 17: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 18: 50 m. Schoolslag Dames Senioren 2 el
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze40:21
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze41:63
3Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze45:02
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze45:28
5Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx46:03
6Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze59:92
Lara VermuZ. & P.C. de Ganzeafgem.
Wisam FellouchiZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 19: 200 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze2:17:94
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia2:20:33PR +0.31 (2:20:02)
3René van OudenaardeZ.V. Zeelandia2:27:41PR +7.16 (2:20:26)
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:46:34
Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld----AF

Programma 20: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx1:02:61
2Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:02:79
3François SmetZ.V. Zeelandia1:26:17PR +16.87 (1:09:30)

Programma 21: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Therese de MunckZ.V. Scheldestroom2:39:26
2Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze2:41:00
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld2:42:09
4Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze3:08:60
Esther PootZ. & P.C. de Ganzeafgem.
Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:15:34
2Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:15:76
3Bianca SmetZ.V. Zeelandia1:42:44PR +27.64 (1:14:80)

Programma 23: 50 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
Leeftijdgroep Heren 7-9
1Jesse VleutZ.V. de Bevelanders55:49
2Levien van HaelstZ.V. de Otters58:80
3Roderik VantrichtZ.C. Koewacht1:01:26
4Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak1:06:03PR -4.51 (1:10:54)
5Sem BonteZPC De Zeeuwse Kust1:12:98
Bart RommersZ.V. de Bevelanders1:04:48SJ
Leeftijdgroep Dames 7-9
1Anne HamelinkZ.V. de Otters53:92
2Ismay AhrensZ.V. OnderdakEx55:50
3Froukje van der HeydenZ. & P.C. de Ganze56:73
4Esmée BaeckeZ.V. de Bevelanders1:01:86
5Britt van WestenZ. & P.C. de Ganze1:02:45
6Maureen van OostenZ. & P.C. de Ganze1:02:73
7Sanne MatthijsZ. & P.C. de Schelde1:04:47
8Amber de BrouwerZ.V. de Otters1:06:14
9Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:08:45
10Alicia KoekkoekZ.C. Koewacht1:09:16
11Axel van de LindeZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:73

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze36:18
2Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze39:72
3Rik KlaaijsenZ. & P.C. de Ganze40:72
4Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust41:42
5Jordy MulderZ.V. de Bevelanders43:80
6Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze47:92
7Jeffrey OtteZ. & P.C. de Ganze48:40

Programma 25: 25 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Gelein van HaelstZ.V. de Otters18:60
2Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak20:74PR
3Ethan KentZ.V.Zeelandia Afgemeld22:11

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Evi BaeckeZ.V. Zeelandia36:27PR +1.75 (34:52)
2Irene van EgmondZ. & P.C. de Ganze42:16
3Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze42:79
4Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze42:79
5Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze45:42
6Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze53:51
7Kelly de VosZ. & P.C. de Ganze1:00:79
Carmen MolletZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 27: 25 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Ismay AhrensZ.V. OnderdakEx19:02

Programma 28: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 2 el
1Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:33:79
2Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:55:97
3Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze2:01:93
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:53:80RC

Programma 29: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:25:75
2Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze1:26:80
3Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:27:36PR +0.00 (1:27:36)
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:30:85
5Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:31:95
6Shannon KoekkoekZ.C. Koewacht1:34:48
7Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:35:19
8Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:36:70
9Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze1:37:36
10Christel HamelinkZ.V. de Otters1:40:77
11Deveney DunnesZ.V. Zeelandia1:46:32PR
12Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:48:79
13Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:54:45PR
14Heather KentZ.V.Zeelandia Afgemeld1:56:44
15Elja de HaasZ.V. OnderdakEx1:58:60
Lara VermuZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 29T50: 50 m. Rugslag Meisjes Junioren 3 el
Deveney DunnesZ.V. Zeelandia49:47TTPR -2.17 (51:64)

Programma 30: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:07:47
2Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:15:59PR -9.40 (1:24:99)
3Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:16:86PR -5.34 (1:22:20)
4Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:24:55
5Jolan HuismanZ. & P.C. de Ganze1:24:60
6Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:34:33

Programma 31: 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 4 el
1Lars PlatjouwZ.V. de Otters34:20
2Bob BoerZ.V. de Otters34:67
3Vincent OosterhoffSg ZOC37:77

Programma 32: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:16:61
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:20:06
3Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:21:52
4Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:06
5Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze1:41:52

Programma 33: 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx32:58
2Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis33:36
3Evi BaeckeZ.V. Zeelandia35:90PR +1.38 (34:52)
4Elja de HaasZ.V. OnderdakEx39:28

Programma 34: 200 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze2:33:94
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia2:43:94PR -8.67 (2:52:61)
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:47:16
4Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld2:53:15
5Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze2:54:08
6Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:12:82
Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze3:12:42RH

Programma 35: 100 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
1Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx1:13:31

Programma 36: 200 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze2:51:04
2Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze2:51:60
3Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze3:08:43
Esther PootZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 37: 100 m. Wisselslag Dames Senioren 2 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:27:10
2Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:32:42

Programma 38: 200 m. Rugslag Heren Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 39: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:10:00PR +1.06 (1:08:94)
2Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:12:42
3Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:16:56
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:43
5Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:18:56
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:19:77
7René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:21:02PR +5.03 (1:15:99)
8Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:37:75
9François SmetZ.V. Zeelandia1:45:86PR +21.56 (1:24:30)

Programma 40: 200 m. Rugslag Dames Senioren
Geen deelnemers gevonden

Programma 41: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Therese de MunckZ.V. Scheldestroom1:25:26
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:63
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:27:27
4Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:33:64
5Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze1:36:12
6Bianca SmetZ.V. Zeelandia1:52:33PR +21.33 (1:31:00)
Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.
Esther PootZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 42: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Junioren 2 el
Ploeg Ganze2:42:86
Yannick Hoffmann40:02
Jordan Vasseur45:09
Ricardo Lauffer35:56
Christian Mehlbaum42:19

Programma 43: 4x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Ganze2:58:10
Rik Klaaijsen42:48
Chiara Kuijt----
Jeffrey Otte----
Femke Priemis----
Ploeg Zeelandia3:01:10
Tristan Kloet41:46
Evi Baecke----
Jordy Mulder----
Esmée Baecke----
Ploeg Ganze3:11:01
Jesse Vleut49:54
Froukje van der Heyden----
Maik de Vrieze----
Esmee van den Hoek----

Terug