Uitslagen Zuidelijke Cirkel 2011 #5, 30-10-2011, Kapelle

Programma 1: 4x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg de Zeeuwse Kust1:57:00
Jaap Bovendorp27:91
Roy Blang36:99
Ron van Vliet30:61
John Wirtz21:49
Ploeg Z.V. Den Doorn2:00:00
Janno Duyzer29:48
Tom Uilenberg28:81
Sander van Tilburg34:15
Dylan Haverkamp27:55
Ploeg Z.V. Den Doorn2:01:67
Wouter van der Stelt29:80
André Bras32:11
Dick Burghout31:12
Nico Swart28:63
Ploeg PSV2:04:40
Gijsbert van der Leden27:18
Henk Abels37:72
Roeland van der Heijden30:61
Harold Matla28:89
Ploeg Z.V. Den Doorn2:17:69
Lisanne van Noorloos34:39
Mandy Erkelens37:18
Lisette Littooy33:38
Sabine Vink32:75
Ploeg de Zeeuwse Kust2:26:06
Lars Visser32:34
Jeanine Manhave32:56
André Schutte30:61
Mariella Rijk50:55
Ploeg Zeelandia2:32:00
Christian van Bommel28:16
François Smet39:26
Martin Stroosnijder44:74
Peter Koeman39:84
Ploeg Old Dutch2:42:47
Phil Trethewie29:36
Gerda van der Ploeg-de Winter42:99
Mies Kuipers51:09
Mar van Geel39:04
Ploeg Old Dutch3:35:16
Frans van der Walle50:04
Truus Ruiter51:47
Ad Tersteeg53:56
Annie de Vos1:00:09

Programma 2: 25 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Kim WijnjaBiesboschzwemmers17:42
2Chantal TimmermansZVDO'7421:00
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Dylan HaverkampZ.V. Den Doorn15:54
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Erik van der ZeijdenRZ16:89
2Sander van TilburgZ.V. Den Doorn19:39
Lars VisserSG de Zeeuwse Kust----AA
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7414:12
2Gino MartijnRZ16:01
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis17:73
2Manuela PuntZVDO'7419:07
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis17:51
2Erwin van DartelAquaAmigos18:30
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Antoinette KantBiesboschzwemmers18:84
2Corine van GiessenZVDO'7419:39
3Bianca SmetZ.V. Zeelandia21:42PR +0.84 (20:58)
4Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers23:69
5Gerlinda SmetZ.V. Zeelandia28:04PR +6.71 (21:33)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV16:30
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'7419:29
2Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust22:10
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn17:41
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch25:91
2Mies KuipersOld Dutch28:41
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust22:36
Willem ZwiersAquaAmigos----AA
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Peter van GenderenOld Dutch20:00
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch20:86
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV20:85
2Ad TersteegOld Dutch35:81
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV28:07
2Annie de VosOld Dutch28:17

Programma 3: 200 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom2:23:44
2Diandra van HouwelingenZVDO'742:31:57
3Lisanne van NoorloosZ.V. Den Doorn2:47:02
4Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom3:00:29
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze2:18:38
2Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom2:18:44
3Christian van BommelZ.V. Zeelandia2:20:02PR -2.83 (2:22:85)
4Teun van RoosmalenArethusa2:37:27
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Norbert de MaillieZ.C. Koewacht2:30:22
2Tom UilenbergZ.V. Den Doorn2:33:94
Leeftijdgroep Dames 30-34
Giselle KamphuisZVDO'74afgem.
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV2:28:66
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Jaap BovendorpSG de Zeeuwse Kust2:22:49
2Wouter van der SteltBiesboschzwemmers2:31:07
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis2:36:66
2Therese de MunckZ.V. Scheldestroom2:43:47
3Kristien van den MoortelSHARK2:58:36
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harry CornetBiesboschzwemmers2:07:70
2Gijsbert van der LedenPSV2:12:77
3Jo-an MuddeZeester-Meerval2:17:78
4Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust2:38:19
5Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom2:42:19
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze2:43:49
Frances van der MoolenDe Waalstroomafgem.
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn2:21:38
2Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia3:45:16PR +3.59 (3:41:57)
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Reginald vd GiessenArethusa2:37:57
2Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam2:46:86
3Jan de LaatAquaAmigos2:50:48
4Arno van EderenDe Zilvermeeuw2:57:18
5Peter KoemanZ.V. Zeelandia3:50:61PR +17.11 (3:33:50)
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch3:16:98
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch4:11:94
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete2:45:07
2Gregor PompenAqua-Novio-943:16:00

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Kim WijnjaBiesboschzwemmers32:19
2Marlijn HendriksenArethusa34:29
3Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust41:67
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Ralph de BieZeester-Meerval31:89
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Erik van der ZeijdenRZ34:86
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Claudia van DrunenAquaAmigos35:86
2Inge OtterZ.V. Zeelandia38:45PR
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust33:72
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Manuela PuntZVDO'7440:42
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dick BurghoutZ.V. Den Doorn39:86
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers36:32
2Bianca SmetZ.V. Zeelandia53:00PR +8.40 (44:60)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Oscar van HolsteynAquaAmigos30:13
2Arjon de BokBiesboschzwemmers30:64
3Jan-Willem van HerpenArethusa31:54
4Roeland van der HeijdenPSV32:78
5Nico SwartBiesboschzwemmers34:46
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch41:67
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Patty VerhagenPSV39:04
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust31:60

Programma 5: 100 m. Wisselslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Chantal TimmermansZVDO'741:27:36
2Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust1:34:92
3Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:37:29
4Mandy ErkelensZ.V. Den Doorn1:38:36
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Janno DuyzerZ.V. Den Doorn1:14:55
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ1:18:64
2André BrasZ.V. Den Doorn1:24:10
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom1:30:95
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Erwin van DartelAquaAmigos1:28:73
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Antoinette KantBiesboschzwemmers1:32:11
2Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers1:52:30
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harry CornetBiesboschzwemmers1:04:95
2Harold MatlaPSV1:09:98
3François SmetZ.V. Zeelandia1:39:07PR +22.67 (1:16:40)
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'741:28:44
2Gonnie PaasZV Vlaardingen-Schiedam1:38:48
Leeftijdgroep Heren 45-49
1John WirtzSG de Zeeuwse Kust1:20:06
2Joost de KroonAquaAmigos1:24:58
3Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia1:51:82PR +2.60 (1:49:22)
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust1:13:76
2Marc VaesZolderse Dolfijnen1:22:29
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders1:21:06
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete1:37:26
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch2:21:00
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch2:34:61

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Sabine VinkZ.V. Den Doorn14:24
2Lisanne van NoorloosZ.V. Den Doorn15:48
3Lisette LittooyZ.V. Den Doorn15:70
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Janno DuyzerZ.V. Den Doorn13:17
2Teun van RoosmalenArethusa14:04
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw40:72
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Erik van der ZeijdenRZ13:20
2Lars VisserSG de Zeeuwse Kust14:20
3Sander van TilburgZ.V. Den Doorn14:82
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7412:36
2Gino MartijnRZ13:76
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Manuela PuntZVDO'7414:32
2Ingrid DammerTZC Vahalis14:73
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dick BurghoutZ.V. Den Doorn13:98
2Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:32
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers14:56
2Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis14:61
3Kristien van den MoortelSHARK16:02
4Millie VictorZ.V. Zeelandia16:52PR +0.66 (15:86)
5Corine van GiessenZVDO'7416:70
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Roeland van der HeijdenPSV13:83
2William LuebPSV17:89
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch16:70
2Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust19:02
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn12:69
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Patty VerhagenPSV16:17
2Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch18:87
3Mies KuipersOld Dutch23:00
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Ries SterkenburgZVDO'7413:61
2Willem ZwiersAquaAmigos14:39
3Reginald vd GiessenArethusa14:43
4Arno van EderenDe Zilvermeeuw14:57
5Jan de LaatAquaAmigos14:85
6Peter KoemanZ.V. Zeelandia16:59PR +0.31 (16:28)
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Peter van GenderenOld Dutch16:45
2Peter ReedijkDe Krabben21:49
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch17:45
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch19:20
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV16:10
2Ad TersteegOld Dutch22:43
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV23:87

Programma 7: 50 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Ralph de BieZeester-Meerval32:89
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia32:95PR +1.22 (31:73)
3Dylan HaverkampZ.V. Den Doorn33:47
4Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom35:26
5Erik VermueZ. & P.C. de Ganze36:07
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw1:39:10
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Tom UilenbergZ.V. Den Doorn35:00
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Inge OtterZ.V. Zeelandia40:00PR
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom42:46
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis39:15
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis37:78
Gerlinda SmetZ.V. ZeelandiaziekPR: (41:70)
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Jan-Willem van HerpenArethusa33:47
2Harold MatlaPSV35:45
3Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom38:45
4Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust51:36
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam40:89
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch49:11
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch1:01:29
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV46:02
2Gregor PompenAqua-Novio-9450:49
Leeftijdgroep Dames 85-89
1Marianne MaandonksPSV1:40:44

Programma 8: 100 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Miriam van NoordenZ.V. Scheldestroom1:15:44
2Dorien VasseurZ.V. Scheldestroom1:43:26
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Claudia van DrunenAquaAmigos1:24:36
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust1:16:36
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV1:19:26
2Bianca Hertogh - BuijsseZ.V. Scheldestroom1:37:86
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Wouter van der SteltBiesboschzwemmers1:21:67
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Therese de MunckZ.V. Scheldestroom1:31:45
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Oscar van HolsteynAquaAmigos1:06:61
2Arjon de BokBiesboschzwemmers1:08:34
3Jaap de MunckZ.V. Zeelandia1:40:16PR +10.06 (1:30:10)
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze1:27:70
2Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch1:32:77
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Joost de KroonAquaAmigos1:36:28
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Mies KuipersOld Dutch2:13:03
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:33:23
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders1:29:96

Programma 9: 25 m. Schoolslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Marlijn HendriksenArethusa18:23
2Sabine VinkZ.V. Den Doorn19:04
3Mandy ErkelensZ.V. Den Doorn23:32
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw51:32
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Erik van der ZeijdenRZ18:60
2Lars VisserSG de Zeeuwse Kust18:92
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7415:57
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis20:16
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dick BurghoutZ.V. Den Doorn18:20
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Millie VictorZ.V. Zeelandia19:48PR +0.45 (19:03)
2Antoinette KantBiesboschzwemmers21:69
3Corine van GiessenZVDO'7421:77
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Roeland van der HeijdenPSV15:67
2Arjon de BokBiesboschzwemmers15:93
3François SmetZ.V. Zeelandia19:59PR +2.31 (17:28)
4William LuebPSV22:47
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Elly HoegeeZVDO'7420:49
Leeftijdgroep Heren 45-49
1John WirtzSG de Zeeuwse Kust17:07
2Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia23:16PR +0.06 (23:10)
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch22:80
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Willem ZwiersAquaAmigos17:34
2Jan de LaatAquaAmigos19:92
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch19:86
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV23:54
2Ad TersteegOld Dutch27:76
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV29:29
2Annie de VosOld Dutch31:32

Programma 10: 50 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Kim WijnjaBiesboschzwemmers30:35
2Diandra van HouwelingenZVDO'7431:16
3Chantal TimmermansZVDO'7433:38
4Lisette LittooyZ.V. Den Doorn33:99
5Sabine VinkZ.V. Den Doorn34:42
6Mariella RijkSG de Zeeuwse Kust34:69
7Mandy ErkelensZ.V. Den Doorn37:82
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Ralph de BieZeester-Meerval27:45
2Dylan HaverkampZ.V. Den Doorn28:06
3Erik VermueZ. & P.C. de Ganze28:36
4Janno DuyzerZ.V. Den Doorn29:14
5Teun van RoosmalenArethusa31:65
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Mariska BoeykensDe Zilvermeeuw1:20:43
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Tom UilenbergZ.V. Den Doorn28:76
2Lars VisserSG de Zeeuwse Kust31:89
3Sander van TilburgZ.V. Den Doorn33:86
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Claudia van DrunenAquaAmigos29:83
2Inge OtterZ.V. Zeelandia33:52PR
Giselle KamphuisZVDO'74afgem.
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Dennis van BeekZVDO'7426:85
2Gino MartijnRZ29:02
3André BrasZ.V. Den Doorn31:39
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis33:22
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Jaap BovendorpSG de Zeeuwse Kust27:51
2Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis31:64
3Erwin van DartelAquaAmigos32:86
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers31:65
2Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis32:00
3Kristien van den MoortelSHARK35:89
4Bianca SmetZ.V. Zeelandia43:59PR +8.19 (35:40)
5Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers45:26
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harry CornetBiesboschzwemmers26:31
2Harold MatlaPSV28:70
3Jan-Willem van HerpenArethusa29:10
4Nico SwartBiesboschzwemmers29:29
5Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust29:39
6Roeland van der HeijdenPSV29:41
7Tonny VinkeZ.V. Scheldestroom33:28
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze33:32
2Gonnie PaasZV Vlaardingen-Schiedam38:54
3Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust43:12
Leeftijdgroep Heren 45-49
1John WirtzSG de Zeeuwse Kust31:23
2Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia39:97PR +0.43 (39:54)
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Patty VerhagenPSV35:50
2Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch42:62
3Mies KuipersOld Dutch50:83
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Ron van VlietSG de Zeeuwse Kust28:67
2Willem ZwiersAquaAmigos31:01
3Ries SterkenburgZVDO'7431:01
4Reginald vd GiessenArethusa31:32
5Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam32:60
6André SchutteZPC De Zeeuwse Kust32:95
7Peter KoemanZ.V. Zeelandia40:22PR +3.39 (36:83)
8Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust41:37
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Peter van GenderenOld Dutch35:13
2Peter ReedijkDe Krabben48:45
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Mar van GeelOld Dutch38:89
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch47:14
Leeftijdgroep Dames 70-74
Truus RuiterOld Dutchziek
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete33:47
2Ad TersteegOld Dutch51:95

Programma 12: 400 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Marlijn HendriksenArethusa5:44:00
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom5:02:89
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia5:10:47PR -8.55 (5:19:02)
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Norbert de MaillieZ.C. Koewacht5:24:81
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust5:28:26
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV5:16:47
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Jaap BovendorpSG de Zeeuwse Kust5:20:00
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Kristien van den MoortelSHARK6:27:04
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Jo-an MuddeZeester-Meerval4:47:45
2Gijsbert van der LedenPSV4:51:04
3Oscar van HolsteynAquaAmigos5:13:39
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch5:53:44
Frances van der MoolenDe Waalstroomafgem.
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn5:24:98
2Joost de KroonAquaAmigos5:28:31
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Patty VerhagenPSV5:35:70
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Marc VaesZolderse Dolfijnen5:36:70
2Jan de LaatAquaAmigos6:22:73
3Arno van EderenDe Zilvermeeuw6:53:08
4Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust8:30:73
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Piet SchopZ.V. de Bevelanders5:54:02
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete5:53:87
2Gregor PompenAqua-Novio-946:58:68
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch9:19:87
Leeftijdgroep Dames 85-89
1Marianne MaandonksPSV13:06:76

Programma 12T50: 50 m. Vrijeslag Mix
Christian van BommelZ.V. Zeelandia34:11TTPR +6.41 (27:70)

Programma 12T100: 100 m. Vrijeslag Mix
Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:12:68TTPR +11.93 (1:00:75)

Programma 12T200: 200 m. Vrijeslag Mix
Christian van BommelZ.V. Zeelandia2:33:63TTPR +10.79 (2:22:85)

Terug