Uitslagen Zeeuwse competitie 2e klasse #1, 16-10-2011, Zierikzee

Programma 1: 100 m. Rugslag Dames
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:20:42
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:24:98
3Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:26:16
4Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:26:95
5Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:27:36PR -2.21 (1:29:57)
6Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze1:31:81
7Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:32:91
8Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:89
Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze1:42:72RC
Christel HamelinkZ.V. de Ottersafgem.
Alissia AhrensZ.V. OnderdakExziek

Programma 2: 100 m. Rugslag Heren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:10:13PR +1.19 (1:08:94)
2Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:17:50
3Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:18:54
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:25:10
5Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:28:33PR -2.58 (1:30:91)
6Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:47:24
Bob BoerZ.V. de Otters1:41:20RD

Programma 3: 50 m. Schoolslag Dames
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze40:86
2Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze43:32
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld43:62
4Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx44:36
5Isla MacKayZ.V. OnderdakEx45:38
6Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx45:95
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze46:29
8Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze47:13
9Elja de HaasZ.V. OnderdakEx47:95
10Lara VermuZ. & P.C. de Ganze51:25
11Els den ToonderZ.V. Zeelandia54:02PR +3.62 (50:40)
12Deveney DunnesZ.V. Zeelandia55:20PR -0.75 (55:95)
Esther PootZ. & P.C. de Ganze42:23SL

Programma 4: 50 m. Schoolslag Heren
1René van OudenaardeZ.V. Zeelandia36:82PR +1.88 (34:94)
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia37:92PR -0.24 (38:16)
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld38:22
4Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx38:47
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld39:86
6Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze44:00
7Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders44:00
8Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze48:86
9Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:90
10Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia51:13PR -0.44 (51:57)
11Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze53:23
12Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze55:28
13Stijn van der KelenZ.V. de Otters55:95
14Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze56:45

Programma 5: 200 m. Vrijeslag Dames
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis2:49:86
2Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze3:15:83

Programma 6: 200 m. Vrijeslag Heren
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze2:20:58
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia2:28:51PR +2.65 (2:25:86)
3Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze2:38:57
4Vincent OosterhoffSg ZOC3:14:60
5Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia3:41:57PR

Programma 7: 25 m. Schoolslag Dames
1Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis20:16
2Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze20:80
3Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx20:83
4Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia21:55PR -1.00 (22:55)
5Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx21:70
6Elja de HaasZ.V. OnderdakEx21:70
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld23:70
8Els den ToonderZ.V. Zeelandia24:67PR -1.04 (25:71)
9Deveney DunnesZ.V. Zeelandia25:45PR +0.37 (25:08)
10Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze29:59

Programma 8: 25 m. Schoolslag Heren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia17:39PR -7.54 (24:93)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld17:51
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld17:51
4Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze19:25
5Noud van SpallZ.V. Zeelandia20:67PR -0.50 (21:17)
6Vincent OosterhoffSg ZOC23:26
7Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze23:89
8Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze26:20

Programma 9: 50 m. Vlinderslag Dames
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze36:54
2Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx36:54
3Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze37:64
4Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx38:64
5Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze39:57
6Vera PootZ. & P.C. de Ganze41:36
7Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld41:82
8Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders43:74
9Isla MacKayZ.V. OnderdakEx44:10
10Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze44:51
11Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:67
12Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze46:67
13Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia46:76PR +1.47 (45:29)
14Lara VermuZ. & P.C. de Ganze48:33
15Femke PriemisZ. & P.C. de Ganze52:32
Christel HamelinkZ.V. de Ottersafgem.
Alissia AhrensZ.V. OnderdakExziek

Programma 10: 50 m. Vlinderslag Heren
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze32:10
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia32:51PR +2.12 (30:39)
3Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx32:89
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld32:89
5Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia33:42PR -1.23 (34:65)
6Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld34:36
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze34:70
8Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze34:89
9Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld35:26
10René van OudenaardeZ.V. Zeelandia35:77PR +4.04 (31:73)
11Noud van SpallZ.V. Zeelandia40:72PR +1.34 (39:39)
12Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders45:32
13Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze47:52
14Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:89
15Bob BoerZ.V. de Otters51:54
16Lars PlatjouwZ.V. de Otters59:29
17Stijn van der KelenZ.V. de Otters1:00:13
18Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:03:51
Vincent OosterhoffSg ZOC52:33VI

Programma 11: 200 m. Schoolslag Dames
1Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld3:27:02
2Els den ToonderZ.V. Zeelandia4:25:02PR +12.41 (4:12:61)

Programma 12: 200 m. Schoolslag Heren
1René van OudenaardeZ.V. Zeelandia2:54:80PR +8.42 (2:46:38)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:06:42
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:18:48
4Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia3:58:86PR +2.91 (3:55:95)
5Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze4:21:13
Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld3:13:57SK

Programma 13: 400 m. Vrijeslag Dames
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze6:23:57
2Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld6:40:23
3Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze6:58:82

Programma 13T50: 50 m. Vrijeslag Dames
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld44:23TT

Programma 13T100: 100 m. Vrijeslag Dames
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:35:02TT

Programma 13T200: 200 m. Vrijeslag Dames
Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld3:15:89TT

Programma 14: 400 m. Vrijeslag Heren
1Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze5:28:95
2Noud van SpallZ.V. Zeelandia6:36:61PR -3.93 (6:40:54)

Programma 14T50: 50 m. Vrijeslag Heren
Noud van SpallZ.V. Zeelandia42:45TTPR +11.55 (30:90)

Programma 14T100: 100 m. Vrijeslag Heren
Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:32:51TTPR +10.31 (1:22:20)

Programma 14T200: 200 m. Vrijeslag Heren
Noud van SpallZ.V. Zeelandia3:17:36TTPR +3.44 (3:13:92)

Programma 15: 100 m. Vrijeslag Dames
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:12:42
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:45
3Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:14:20
4Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:15:39
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:17:64
6Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:18:59PR +2.44 (1:16:16)
7Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:22:51
8Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:23:20
9Elja de HaasZ.V. OnderdakEx1:32:05
10Lara VermuZ. & P.C. de Ganze1:36:76
11Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze1:41:11
12Deveney DunnesZ.V. Zeelandia1:47:39PR +10.45 (1:36:94)
Christel HamelinkZ.V. de Ottersafgem.
Alissia AhrensZ.V. OnderdakExziek

Programma 16: 100 m. Vrijeslag Heren
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:01:02
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:01:16PR +0.41 (1:00:75)
3Kevin KoopmanZ.V. OnderdakEx1:02:92
4Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:06:06PR +1.50 (1:04:57)
5Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:56
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:45
7Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:80
8Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:09:34
9Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:09:80
10Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:14:92
11Bob BoerZ.V. de Otters1:25:95
12Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:26:23
13Vincent OosterhoffSg ZOC1:26:89
14Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:27:10
15Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:27:16
16Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:40:10
17Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:46:45
18Stijn van der KelenZ.V. de Otters1:50:11
Martin StroosnijderZ.V. ZeelandiaziekPR: (1:33:13)

Programma 17: 5x 50 m. Vrijeslag Dames
Ploeg Ganze2:52:60
Esther Poot32:15
Demi van den Broek55:35
Rawnie Lock43:16
Vera Poot52:00
Isrid Wigman----
Ploeg Onderdak3:01:39
Hinke Oosterhoff34:57
Elja de Haas39:38
Marieke Dalebout38:86
Maartje Oosterhoff35:20
Sabine Verweel33:36
Ploeg Zeelandia3:20:73
Chantal Vermeulen40:59
Els den Toonder----
Deveney Dunnes----
Kayleigh Kloet----
Sylvia Mollet3:20:73
Ploeg Ganze3:31:29
Femke Priemis44:67
Lara Vermu43:33
Esmee van den Hoek47:70
Danielle Rabout37:75
Jaimy de Vrieze37:84

Programma 18: 5x 50 m. Vrijeslag Heren
Ploeg Zeelandia2:33:36
Bonno Jansen30:51
Jorn de Klerk----
Marijn Vermeulen----
Matthijs Berndsen----
Christian van Bommel2:33:36
Ploeg Zeelandia2:42:62
Coert van Spall35:25
Noud van Spall----
Rik de Klerk----
Martin Stroosnijder----
René van Oudenaarde2:42:62
Ploeg Ganze2:47:00
Bas Wullems32:07
Sander de Hamer32:82
Ronnie Otte37:65
Lukas de Hamer34:69
Erik Vermue29:77
Ploeg Ganze3:38:73
Christian Mehlbaum43:57
Joury Snoep43:94
Timo Zeilstra43:16
Maik de Vrieze52:00
Jordan Vasseur36:06

Terug