Uitslagen Zuidelijke Cirkel Masterwedstijd deel 4, 25-09-2011, Etten-Leur

Programma 1: 4x 50 m. Wisselslag Mix
Ploeg Z.V. Den Doorn2:09:80
Tom Uilenberg34:57
Lars Duinhouwer----
Wouter van der Stelt----
Nico Swart2:09:80
Ploeg Biesboschzwemmers2:14:15
Tonny Klop-Methorst36:85
Annette Wijnja-Visser----
Arjon de Bok----
Dennis Klop2:14:15
Ploeg Montferland2:32:69
Esther van Maastrigt36:44
Martine Varwijk----
Kevin Dieker----
Martijn Giezen2:32:69
Ploeg Stelleduikers2:34:74
Jeanine Manhave47:50
Lana Ohlenroth----
Roy Blang----
Mario Cuelenaere2:34:74
Ploeg Z.V. Den Doorn2:38:28
Antoinette Kant51:96
Janno Duyzer----
Lisanne van Noorloos----
Ineke Branderhorst2:38:28
Ploeg Old Dutch3:44:32
Truus Ruiter1:05:70
Tineke de Bueger----
Meke Oomens----
Mies Kuipers3:44:32

Programma 2: 200 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Simone HendriksePSV2:24:22
2Kitty van GendtPSV2:34:66
3Lisette LiittooyZ.V. Den Doorn2:40:25
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Patrick CreemersRZ2:05:64
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Sandra SchellekensNeptunus'582:29:69
2Dominique ClementDBD2:48:67
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Jan van OpstalHieronymus2:07:98
2Erik van der ZeijdenRZ2:29:44
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust2:43:57
2Giselle KamphuisZVDO'742:55:88
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust2:35:16
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV2:25:32
2Aida Ponce Del CastilloCercle De Natation Sportc2:36:36
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Dianne NienRZ2:34:36
Leeftijdgroep Heren 40-44
1René BeetsmaHZ&PC Heerenveen2:16:65
2Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust2:36:88
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Annemarie VuistSwol 18942:38:19
2Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch2:46:81
Elly HoegeeZVDO'74ziek
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn2:21:26
2Joost de KroonAquaAmigos2:29:83
3Evert-Jan VerweijSwol 18942:30:63
4Jan MurreSG de Zeeuwse Kust2:44:45
5Henk VieringSwol 18943:18:00
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust2:46:64
2Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen2:57:65
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Willem ZwiersAquaAmigos2:27:88
2André SchutteZPC De Zeeuwse Kust2:35:47
3Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam2:50:40
4Louis MatthijssePSV3:18:92
5Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust3:45:48
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Donald UijtenbogaartHet Y2:29:91
2Mar van GeelOld Dutch3:18:23
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Ruud SloofDe Rijn3:05:09
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch4:11:99
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete2:44:45
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch4:25:98
Leeftijdgroep Dames 85-89
Marianne MaandonksPSVafgem.

Programma 3: 25 m. Vlinderslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Jolanda PostDio14:06
2Kim WijnjaBiesboschzwemmers14:28
3Esther van MaastrigtMontferland16:09
4Lisanne van NoorloosZ.V. Den Doorn16:25
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Kevin DiekerMontferland14:25
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Sandra SchellekensNeptunus'5815:35
2Marije JansenAZ&PC15:44
3Nicole van den DoeselaarAquaAmigos17:51
4Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw25:01
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Martijn GiezenMontferland12:87
2Dennis KlopBiesboschzwemmers15:56
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw18:73
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ14:82
Dennis van BeekZVDO'74afgem.
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis16:54
2Manuela PuntZVDO'7416:63
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Wouter van der SteltBiesboschzwemmers15:26
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers15:71
2Antoinette KantBiesboschzwemmers17:59
3Meke OomensOld Dutch19:26
4Nancy LeeOld Dutch19:82
5Korsine GuntherTZC Vahalis21:16
6Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers23:15
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Oscar van HolsteynAquaAmigos13:72
2Harold MatlaPSV13:81
3Roeland van der HeijdenPSV14:82
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Alie VisserHZ&PC Heerenveen19:13
Ineke SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Peter FölkerAqua-Novio-9414:67
2Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia22:74PR +1.33 (21:41)
Wim SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch24:01
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Willem ZwiersAquaAmigos15:64
2Johan VandewalleZiK17:21
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Rob BerkhofSwol 189416:05
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch31:80
2Tineke de BuegerOld Dutch38:11
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV22:13

Programma 4: 50 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers36:33
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Roos van EschD'Elft34:64
2Jacqueline WissinkPSV41:65
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Martijn GiezenMontferland30:52
2Tom UilenbergZ.V. Den Doorn34:78
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Regina TankensZVDO'7439:36
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Peter EshuisDBD35:00
2Gino MartijnRZ35:13
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Aida Ponce Del CastilloCercle De Natation Sportc38:22
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis38:76
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Nico SwartBiesboschzwemmers34:77
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Gonnie PaasZV Vlaardingen-Schiedam45:09
Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust48:32RC
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen41:34
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Lionel GodeauxCercle De Natation Sportc33:20
2Klaas van MierloPSV37:83
3Louis MatthijssePSV54:71
4Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust56:67
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Rob BerkhofSwol 189438:67
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch47:31
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV46:82
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch1:02:16
2Lottie GeurtsPSV1:03:97

Programma 5: 100 m. Schoolslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Simone HendriksePSV1:20:50
2Susanne van der LindenDio1:22:41
3Esther van MaastrigtMontferland1:23:08
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Lars DuinhouwerZ.V. Den Doorn1:11:62
2Patrick CreemersRZ1:12:70
3Janno DuyzerZ.V. Den Doorn1:19:47
4erwin vuistHatto Heim1:27:22
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Jacqueline WissinkPSV1:29:59
2Martine VarwijkMontferland2:07:92
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Claudia van DrunenAquaAmigos1:26:33
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Manuela PuntZVDO'741:35:87
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dick BurghoutZ.V. Den Doorn1:32:28
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis1:28:61
2Corine van GiessenZVDO'741:42:95
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV1:12:70
2René BeetsmaHZ&PC Heerenveen1:16:31
3Roeland van der HeijdenPSV1:18:22
4Oscar van HolsteynAquaAmigos1:22:26
5David van 't HooftPSV1:37:62
6Mark DrijverTZC Vahalis1:47:85
William LuebPSV1:53:61SL
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Annemarie VuistSwol 18941:31:38
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Joost de KroonAquaAmigos1:27:84
2Dirk van BergeijkZVDO'741:37:33
3Jan MurreSG de Zeeuwse Kust1:41:16
4Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia1:52:00PR +2.09 (1:49:91)
5Henk VieringSwol 18941:57:55
Wim SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust1:40:04
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:32:54
2Arno van EderenDe Zilvermeeuw1:35:87
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Arjaan den HaanPSV1:27:07
2Donald UijtenbogaartHet Y1:29:54
3Mar van GeelOld Dutch1:42:31
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Ruud SloofDe Rijn1:39:13
Joop DraaismaHZ&PC Heerenveenziek
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Tineke de BuegerOld Dutch2:17:51

Programma 6: 25 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Jolanda PostDio12:91
2Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers13:98
3Kim WijnjaBiesboschzwemmers14:04
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Marije JansenAZ&PC14:00
2Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw18:80
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Dennis KlopBiesboschzwemmers13:50
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw19:38
Leeftijdgroep Heren 30-34
Dennis van BeekZVDO'74afgem.
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis14:95
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis14:19
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers14:41
2Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis14:54
3Dianne NienRZ15:51
4Antoinette KantBiesboschzwemmers15:62
5Nancy LeeOld Dutch15:63
6Meke OomensOld Dutch16:25
7Korsine GuntherTZC Vahalis19:38
8Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers20:02
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Nico SwartBiesboschzwemmers13:03
2Harold MatlaPSV13:26
3Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust13:62
4Mark DrijverTZC Vahalis17:98
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch16:14
2Gonnie PaasZV Vlaardingen-Schiedam16:82
3Alie VisserHZ&PC Heerenveen17:89
4Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust19:38
Ineke SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn12:51
2Peter FölkerAqua-Novio-9413:13
3Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia18:14PR +0.97 (17:17)
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen16:05
2Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch18:48
3Mies KuipersOld Dutch23:08
4Joke ZuyderwijkTZC Vahalis23:09
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Willem ZwiersAquaAmigos14:04
2Ries SterkenburgZVDO'7414:16
3Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam14:53
4Arno van EderenDe Zilvermeeuw14:73
5Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust18:17
6Louis MatthijssePSV18:46
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Hans WijsmanPSV12:99
2Peter van GenderenOld Dutch16:05
3Peter ReedijkDe Krabben21:76
Ruud ZuyderwijkTZC Vahalisafgem.
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Etienne LanguillierCercle De Natation Sportc24:97
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Frans van der WalleOld Dutch19:45
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV16:48

Programma 7: 100 m. Wisselslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Kitty van GendtPSV1:18:72
2Lisanne van NoorloosZ.V. Den Doorn1:26:88
3Lisette LiittooyZ.V. Den Doorn1:29:81
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Kevin DiekerMontferland1:12:61
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Nicole van den DoeselaarAquaAmigos1:31:73
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Martijn GiezenMontferland1:05:81
2Erik van der ZeijdenRZ1:17:20
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Regina TankensZVDO'741:22:96
2Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw1:35:16
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust1:19:89
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Wouter van der SteltBiesboschzwemmers1:15:45
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Arjon de BokBiesboschzwemmers1:09:92
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch1:28:39
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Evert-Jan VerweijSwol 18941:16:80
2Jan MurreSG de Zeeuwse Kust1:27:28
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Rob BerkhofSwol 18941:28:70
Leeftijdgroep Dames 60-64
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:49:52
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Donald UijtenbogaartHet Y1:20:36
2Mar van GeelOld Dutch1:51:17
Leeftijdgroep Heren 65-69
Joop DraaismaHZ&PC Heerenveenziek
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch2:17:78
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete1:34:22

Programma 8: 25 m. Schoolslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Jolanda PostDio16:11
2Kim WijnjaBiesboschzwemmers19:67
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Janno DuyzerZ.V. Den Doorn15:61
2erwin vuistHatto Heim17:60
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Sandra SchellekensNeptunus'5819:73
2Nicole van den DoeselaarAquaAmigos23:69
Mariska BeerendonkDe Zilvermeeuw24:00SA
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Mascha SchijvenaarsDe Zilvermeeuw20:32
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Gino MartijnRZ16:88
Dennis van BeekZVDO'74afgem.
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Ingrid DammerTZC Vahalis20:36
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis18:88
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis18:64
2Meke OomensOld Dutch20:58
3Korsine GuntherTZC Vahalis25:05
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Harold MatlaPSV14:42
2René BeetsmaHZ&PC Heerenveen15:60
3Roeland van der HeijdenPSV15:82
4Nico SwartBiesboschzwemmers16:54
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Gonnie PaasZV Vlaardingen-Schiedam21:98
Ineke SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Peter FölkerAqua-Novio-9416:69
2Phil TrethewieZ.V. Den Doorn18:22
Wim SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust20:32
2Gerda van der Ploeg-de WinterOld Dutch22:30
3Joke ZuyderwijkTZC Vahalis26:24
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Johan VandewalleZiK17:39
2Willem ZwiersAquaAmigos17:39
3Abe KramerZPC De Zeeuwse Kust22:39
Leeftijdgroep Heren 55-59
Ruud ZuyderwijkTZC Vahalisafgem.
Leeftijdgroep Dames 60-64
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze23:29
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Etienne LanguillierCercle De Natation Sportc31:93
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Tineke de BuegerOld Dutch28:51
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Henk AbelsPSV23:30
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV28:48

Programma 9: 50 m. Vrijeslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Simone HendriksePSV29:78
2Tonny Klop-MethorstBiesboschzwemmers30:30
3Kitty van GendtPSV32:02
4Susanne van der LindenDio32:15
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Kevin DiekerMontferland28:44
2Janno DuyzerZ.V. Den Doorn28:76
3erwin vuistHatto Heim34:17
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Marije JansenAZ&PC30:06
2Sandra SchellekensNeptunus'5831:18
3Jacqueline WissinkPSV32:09
4Martine VarwijkMontferland50:86
Leeftijdgroep Heren 25-29
1Jan van OpstalHieronymus26:04
2Martijn GiezenMontferland26:70
3Tom UilenbergZ.V. Den Doorn28:76
4Dennis KlopBiesboschzwemmers29:30
5Erik van der ZeijdenRZ30:09
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Peter EshuisDBD28:16
2Gino MartijnRZ29:21
3Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust29:97
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Manuela PuntZVDO'7432:47
2Ingrid DammerTZC Vahalis33:45
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Dennis van MarkesteijnTZC Vahalis30:89
2Dick BurghoutZ.V. Den Doorn32:02
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Annette Wijnja-VisserBiesboschzwemmers31:67
2Trudie van NiejenhuisTZC Vahalis32:40
3Dianne NienRZ33:50
4Nancy LeeOld Dutch34:07
5Meke OomensOld Dutch35:78
6Antoinette KantBiesboschzwemmers36:90
7Corine van GiessenZVDO'7437:94
8Ineke BranderhorstBiesboschzwemmers45:74
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Oscar van HolsteynAquaAmigos27:26
2Roeland van der HeijdenPSV29:78
3Mario CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust30:22
4David van 't HooftPSV37:11
5William LuebPSV42:49
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Annemarie VuistSwol 189433:45
2Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch36:38
3Jeanine ManhaveSG de Zeeuwse Kust43:86
Ineke SlortAquaAmigosafgem.
Elly HoegeeZVDO'74ziek
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Phil TrethewieZ.V. Den Doorn27:87
2Dirk van BergeijkZVDO'7434:15
3Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia40:77PR +1.23 (39:54)
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Marijke van HoekZPC De Zeeuwse Kust34:15
2Mies KuipersOld Dutch50:10
3Joke ZuyderwijkTZC Vahalis1:00:75
Leeftijdgroep Heren 50-54
1Lionel GodeauxCercle De Natation Sportc26:04
2Ries SterkenburgZVDO'7430:76
3Klaas van MierloPSV31:11
4Arno van EderenDe Zilvermeeuw32:85
5Harry PaasZV Vlaardingen-Schiedam33:33
6Louis MatthijssePSV40:26
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Hans WijsmanPSV28:12
2Peter van GenderenOld Dutch36:75
3Peter ReedijkDe Krabben47:50
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Arjaan den HaanPSV34:22
2Mar van GeelOld Dutch38:32
Leeftijdgroep Heren 65-69
1Ruud SloofDe Rijn35:32
2Frans van der WalleOld Dutch45:95
Joop DraaismaHZ&PC Heerenveenziek
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete32:70
2Henk AbelsPSV40:79
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Lottie GeurtsPSV58:20

Programma 10: 100 m. Rugslag Mix
Leeftijdgroep Dames 20-24
1Esther van MaastrigtMontferland1:16:92
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Lars DuinhouwerZ.V. Den Doorn1:11:70
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Nicole van den DoeselaarAquaAmigos1:34:57
Leeftijdgroep Dames 30-34
1Claudia van DrunenAquaAmigos1:22:80
2Lana OhlenrothSG de Zeeuwse Kust1:27:05
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV1:19:91
2Aida Ponce Del CastilloCercle De Natation Sportc1:22:67
Leeftijdgroep Heren 35-39
1Wouter van der SteltBiesboschzwemmers1:22:17
Leeftijdgroep Heren 40-44
1René BeetsmaHZ&PC Heerenveen1:11:48
2Nico SwartBiesboschzwemmers1:21:12
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Karin van Nassau-van den HeuvelOld Dutch1:34:29
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Evert-Jan VerweijSwol 18941:21:90
2Joost de KroonAquaAmigos1:29:39
3Henk VieringSwol 18941:41:31
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Pia van der MolenHZ&PC Heerenveen1:32:22
2Mies KuipersOld Dutch2:08:94
Leeftijdgroep Heren 50-54
1André SchutteZPC De Zeeuwse Kust1:26:53
Leeftijdgroep Heren 55-59
1Rob BerkhofSwol 18941:27:34
Leeftijdgroep Heren 60-64
1Donald UijtenbogaartHet Y1:22:67
Leeftijdgroep Dames 70-74
1Truus RuiterOld Dutch2:12:81
2Tineke de BuegerOld Dutch2:35:06
Leeftijdgroep Dames 75-79
1Annie de VosOld Dutch2:15:69
Leeftijdgroep Dames 85-89
Marianne MaandonksPSVafgem.

Programma 11: 4x 25 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Dio2:32:69
Bob van Hees----
Jolanda Post----
Jan van Opstal----
Susanne van der Linden----
Ploeg Montferland2:35:49
Esther van Maastrigt----
Marije Jansen----
Martijn Giezen----
Kevin Dieker----
Ploeg Z.V. Den Doorn2:37:47
Nico Swart----
Lars Duinhouwer----
Tom Uilenberg----
Wouter van der Stelt----
Ploeg Biesboschzwemmers2:42:52
Arjon de Bok----
Dennis Klop----
Annette Wijnja-Visser----
Tonny Klop-Methorst----
Ploeg PSV2:52:43
Henk Abels----
Klaas van Mierlo----
Roeland van der Heijden----
Harold Matla----
Ploeg Z.V. Den Doorn3:01:73
Ineke Branderhorst----
Antoinette Kant----
Lisanne van Noorloos----
Janno Duyzer----
Ploeg Stelleduikers3:02:00
Lana Ohlenroth----
Marijke van Hoek----
Mario Cuelenaere----
Jan Murre----
Ploeg TZC Vahalis3:07:58
Mark Drijver----
Korsine Gunther----
Dennis van Markesteijn----
Trudie van Niejenhuis----
Ploeg Old Dutch3:08:81
Frans van der Walle----
Peter van Genderen----
Mar van Geel----
Phil Trethewie----
Ploeg ZVDO'743:11:77
Ries Sterkenburg----
Giselle Kamphuis----
Corine van Giessen----
Dirk van Bergeijk----
Ploeg Old Dutch4:21:86
Gerda van der Ploeg-de Winter----
Tineke de Bueger----
Nancy Lee----
Truus Ruiter----

Programma 12: 200 m. Wisselslag Mix
Leeftijdgroep Heren 20-24
1Patrick CreemersRZ2:27:06
2Kevin DiekerMontferland2:42:63
Leeftijdgroep Dames 25-29
1Roos van EschD'Elft2:42:88
2Dominique ClementDBD3:14:89
Leeftijdgroep Heren 30-34
1Peter EshuisDBD2:36:62
2Roy BlangZPC De Zeeuwse Kust2:51:42
Leeftijdgroep Dames 35-39
1Liselotte JolingPSV2:48:56
Leeftijdgroep Dames 40-44
1Dianne NienRZ3:05:42
Leeftijdgroep Heren 40-44
1Oscar van HolsteynAquaAmigos2:34:03
Leeftijdgroep Dames 45-49
1Alie VisserHZ&PC Heerenveen3:43:97
Leeftijdgroep Heren 45-49
1Jan MurreSG de Zeeuwse Kust3:17:17
Wim SlortAquaAmigosafgem.
Leeftijdgroep Dames 50-54
1Mies KuipersOld Dutch4:25:64
Leeftijdgroep Dames 60-64
1Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze3:54:70
Leeftijdgroep Heren 70-74
1Nic GeersGouwestaete3:31:91

Terug