Uitslagen Kring Speedo Finale Kring Zeeland, 28-05-2011, Vlissingen

Programma 1: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 4
1Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:23:45
2Caroline VervuerenSVAZ1:25:84
3Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde1:26:34
4Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:27:79
5Lara de JongZ.V. Scheldestroom1:28:93
6Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:32:33
7Renske BoogertZ.V. de Bevelanders1:36:26
8Iris DielemanZ.C. Koewacht1:36:59
9Inge HertoghZ.V. Scheldestroom1:38:94
10Noa TangheZ.V. Scheldestroom1:39:48
11Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze1:40:27
12Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders1:44:04
13Lobke DierikxZ.V. Scheldestroom1:49:12
14Jody SturmsZ.C. Koewacht1:53:49
Evie MusscheZ.V. Scheldestroom----ng
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Anna GooleZ.V. Scheldestroomafgem.
Romy BastingZ.V. Scheldestroomafgem.
Lenique SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 2: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV1:09:42
2Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:16:09
3Thijs BeumerZ. & P.C. de Schelde1:17:92
4Rick de BlockZ.V. de Honte1:19:22
5Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:20:36
6Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:21:45
7Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:21:73
8Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:26:16
9Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders1:29:68
10Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust1:30:92
11Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders1:31:71
12Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:35:75
13Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:36:55
14Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:37:68
15Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis1:39:40
16Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde1:43:56
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Sander HerweghZ.V. Scheldestroomafgem.
Robin KooymanZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 3: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte3:07:45
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust3:08:05
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust3:11:23
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust3:14:94
5Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde3:17:04
6Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust3:21:91
7Lilian VisserZ.V. de Bevelanders3:26:97
8Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom3:31:46
9Vanity de RoosZ.V. de Honte3:34:08
10Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde3:37:91
11Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust3:42:07
12Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde3:46:39
13Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom3:55:73
14Inua van DoezelaarZ.V. Scheldestroom3:57:11
Vicky RijkZ.V.Zeelandia Afgemeld----AF
Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust3:21:96RH

Programma 4: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6
1Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:29:10
2Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:29:25
3Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:31:32
4Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:31:63
5Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:32:49
6Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:32:80
7Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:40:77
8Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:42:05
9Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:42:89
10Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:44:37
11Jurgen HielZ.C. Koewacht1:44:87
12Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:45:22
13Mika MathiaLuctor et Emergo1:47:88
14Vincent OosterhoffSg ZOC1:56:36
Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelandersafgem.
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Victor PoolZ. & P.C. de Scheldeziek

Programma 5: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:33:60
2Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:36:17
3Romy van BunderZ.V. de Bruinvis1:36:47
4Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:40:83
5Elte van GoethemDe Marlijn SG1:41:83
6Britt BekooyZ.V. Scheldestroom1:46:25
7Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:53:94
8Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust1:57:95
9Evi BekooyZ.V. Scheldestroom2:10:57
Nina GoossenZ.C. Koewachtafgem.
Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Channee SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 6: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 3 en 4
1Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:14:29
2Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:15:64
3Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:17:01
4Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:23:73
5Liam VerschurenZ.C. Koewacht1:27:49
6Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:27:56
7Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:32:52
8Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:32:53
9Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:32:83
10Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:40:97
11Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust1:42:74
12Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:50:22
13Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom1:59:08
14Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:00:18
Shiva BruggeZ.V. Scheldestroomafgem.
Sander van GoethemZ.V. de Honteafgem.
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomafgem.
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomziek

Programma 7: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 4
1Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust45:77
2Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust46:77
3Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders49:98
4Caroline VervuerenSVAZ50:08
5Lara de JongZ.V. Scheldestroom50:64
6Renske BoogertZ.V. de Bevelanders50:70
7Noa TangheZ.V. Scheldestroom50:80
8Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde51:12
9Inge HertoghZ.V. Scheldestroom54:47
10Iris DielemanZ.C. Koewacht54:55
11Lobke DierikxZ.V. Scheldestroom59:51
12Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze1:00:69
13Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:00:87
14Jody SturmsZ.C. Koewacht1:06:94
Evie MusscheZ.V. Scheldestroom----ng
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Kirsten PoppeZ.C. Koewachtafgem.
Anna GooleZ.V. Scheldestroomafgem.
Romy BastingZ.V. Scheldestroomafgem.
Lenique SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV34:29
2Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde39:29
3Thijs BeumerZ. & P.C. de Schelde39:52
4Rick de BlockZ.V. de Honte40:46
5Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust42:55
6Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze45:41
7Martijn de JongZ.V. Scheldestroom48:77
8Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:91
9Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders50:96
10Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde51:05
11Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde52:33
12Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde53:24
13Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom56:05
14Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis1:06:11
Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders55:80VE
Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust57:12VB
Sander HerweghZ.V. Scheldestroomafgem.
Robin KooymanZ.V. Scheldestroomafgem.
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Max ValkZ.V. Scheldestroomziek

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:15:27
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:15:61
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:16:64
4Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:21:44
5Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:22:34
6Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:24:88
7Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:26:34
8Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:27:59
9Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:29:18
10Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:30:47
11Vanity de RoosZ.V. de Honte1:33:14
12Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:33:42
13Joëlle van den AmeeleZ. & P.C. de Schelde1:33:61
14Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde1:37:56
15Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel1:44:01
16Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom1:44:47
Evi BaeckeZ.V. Zeelandiaafgem.PR: (1:28:00)
Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroomafgem.
Jip KallemeinZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 10: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6
1Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:22:24
2Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:23:44
3Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:24:87
4Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:25:74
5Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:26:60
6Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:27:67
7Mika MathiaLuctor et Emergo1:29:79
8Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:30:11
9Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:31:28
10Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:33:80
11Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:34:30
12Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders1:39:53
13Jurgen HielZ.C. Koewacht1:39:86
14Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:40:04
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:48:44
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Vincent OosterhoffSg ZOCafgem.
Victor PoolZ. & P.C. de Scheldeziek

Programma 11: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:52:66
2Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:52:68
3Evi BekooyZ.V. Scheldestroom1:58:85
4Romy van BunderZ.V. de Bruinvis2:05:29
5Britt BekooyZ.V. Scheldestroom2:06:79
6Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust2:08:94
7Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust2:20:79
Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde2:02:97SL
Nina GoossenZ.C. Koewachtafgem.
Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 12: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 3 en 4
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:37:54
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:38:08
3Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:40:40
4Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:48:86
5Liam VerschurenZ.C. Koewacht1:50:32
6Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:51:62
7Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:53:82
8Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:53:83
9Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:54:21
10Hugo JulsingZ. & P.C. de Schelde1:55:80
11Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:56:94
12Ruben SigmondZ. & P.C. de Schelde1:58:85
13Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde2:01:41
14Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:05:47
15Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom2:11:75
Sander van GoethemZ.V. de Honteafgem.
Shiva BruggeZ.V. Scheldestroomafgem.
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomafgem.
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomziek
Salah RossZ.V. de Stormvogelziek

Programma 12T50: 50 m. Schoolslag Jongens Minioren 3 en 4
Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust55:17TT

Programma 13: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 4
1Caroline VervuerenSVAZ1:40:08
2Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders1:41:83
3Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:44:26
4Iris DielemanZ.C. Koewacht1:44:93
5Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde1:45:42
6Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:46:22
7Renske BoogertZ.V. de Bevelanders1:48:24
8Noa TangheZ.V. Scheldestroom1:49:20
9Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze1:54:95
10Jody SturmsZ.C. Koewacht2:17:07
Inge HertoghZ.V. Scheldestroom----AM
Lara de JongZ.V. Scheldestroom1:43:36RC
Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:44:63RC
Evie MusscheZ.V. Scheldestroom----ng
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Anna GooleZ.V. Scheldestroomafgem.
Lenique SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.
Romy BastingZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 14: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV1:22:41
2Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:28:84
3Rick de BlockZ.V. de Honte1:33:50
4Thijs BeumerZ. & P.C. de Schelde1:35:17
5Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders1:39:22
6Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:40:68
7Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:45:22
8Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust1:45:39
9Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders1:46:04
10Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom1:46:76
11Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde1:49:80
12Gelein van HaelstZ.V. de Otters1:55:35
13Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:56:79
14Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde1:59:47
Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze1:30:05RC
Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:38:89RC
Sander HerweghZ.V. Scheldestroomafgem.
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Robin KooymanZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 15: 100 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 5
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:27:24
2Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:27:40
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:32:28
4Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:34:37
5Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:47:51
6Vanity de RoosZ.V. de Honte1:47:53
7Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:48:49
8Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:48:79
9Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:54:12
10Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:55:44
11Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:56:94
12Inua van DoezelaarZ.V. Scheldestroom1:58:78
13Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde1:59:28
14Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:04:67
15Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom2:14:37
Vicky RijkZ.V.Zeelandia Afgemeld----ng
Evi BaeckeZ.V. Zeelandiaafgem.PR: (2:05:44)

Programma 16: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde5:30:40
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust5:30:68
3Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis5:37:54
4Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom5:44:90
5Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust5:45:88
6Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust5:53:57
7Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust5:55:49
8Mika MathiaLuctor et Emergo5:55:68
9Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde6:06:05
10Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde6:08:21
11Joey SinkeZ.V. de Bevelanders6:20:39
12Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde6:21:75
13Vincent OosterhoffSg ZOC6:26:76
14Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders6:51:32
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders7:03:27

Programma 17: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde46:98
2Romy van BunderZ.V. de Bruinvis47:40
3Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust49:22
4Lisa de BlockZ.V. de Honte1:01:83
5Maud BogaertZ.C. Koewacht1:04:05
6Evi BekooyZ.V. Scheldestroom1:05:55
7Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust1:07:72
8Britt BekooyZ.V. Scheldestroom1:14:98
Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:01:56VC
Nina GoossenZ.C. Koewacht1:07:53VC
Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 18: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 3 en 4
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust36:81
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom38:08
3Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde43:67
4Sam van de VeldeZ.C. Koewacht44:05
5Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust44:78
6Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders45:59
7Liam VerschurenZ.C. Koewacht47:27
8Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust53:99
9Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:01:48
10Ruben CuelenaereZPC De Zeeuwse Kust1:02:81
Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust59:52VC
Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom1:06:29VC
Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel1:08:84VB
Sander van GoethemZ.V. de Honteafgem.
Shiva BruggeZ.V. Scheldestroomafgem.
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomafgem.
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomziek

Programma 19: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 5
1Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:27:32
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:29:55
3Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:29:72
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:29:91
5Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:30:51
6Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:36:03
7Vanity de RoosZ.V. de Honte1:39:66
8Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde1:42:76
9Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:45:42
10Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom1:46:61
11Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:49:63
12Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel1:50:86
13Romy de BakkerZ.C. Koewacht1:51:72
Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:27:28Ri
Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:36:65RC
Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:38:25RD
Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroomafgem.
Jip KallemeinZ.V. de Stormvogelafgem.
Evi BaeckeZ.V. Zeelandiaafgem.PR: (1:34:48)

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6
1Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:22:27
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:25:54
3Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:25:72
4Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:33:58
5Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:34:80
6Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:35:23
7Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:39:62
8Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:39:83
9Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:47:43
10Jurgen HielZ.C. Koewacht1:48:31
11Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:52:04
12Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:54:01
Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:36:49VC
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelandersafgem.
Vincent OosterhoffSg ZOCafgem.
Victor PoolZ. & P.C. de Scheldeziek

Programma 21: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 4
1Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust3:25:43
2Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust3:32:61
3Caroline VervuerenSVAZ3:35:62
4Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde3:42:45
5Lara de JongZ.V. Scheldestroom3:45:45
6Noa TangheZ.V. Scheldestroom3:47:33
7Inge HertoghZ.V. Scheldestroom3:48:33
8Renske BoogertZ.V. de Bevelanders3:50:70
9Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders3:51:17
10Iris DielemanZ.C. Koewacht4:00:17
Jody SturmsZ.C. Koewachtafgem.
Lenique SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.
Anna GooleZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 22: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV2:54:32
2Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde3:11:60
3Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust3:19:10
4Rick de BlockZ.V. de Honte3:22:46
5Martijn de JongZ.V. Scheldestroom3:25:27
6Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders3:47:87
7Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders3:55:72
8Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde4:00:65
9Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom4:05:88
10Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis4:16:12
11Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde4:29:01
Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust3:38:01VC
Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde3:41:21RC
Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde3:51:27SK
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 23: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:43:85
2Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:44:49
3Britt BekooyZ.V. Scheldestroom1:51:55
4Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:57:73
5Elte van GoethemDe Marlijn SG1:59:75
6Evi BekooyZ.V. Scheldestroom2:01:58
7Lisa de BlockZ.V. de Honte2:02:23
8Romy van BunderZ.V. de Bruinvis2:02:42
9Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust2:16:08
Lynn van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:52:94RD
Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust2:00:63RD
Nina GoossenZ.C. Koewacht2:02:04RC
Channee SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.
Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 24: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 3 en 4
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:23:90
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:26:51
3Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:35:51
4Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:36:71
5Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:43:25
6Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:43:42
7Liam VerschurenZ.C. Koewacht1:47:29
8Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde2:02:60
9Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel2:06:48
10Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:06:61
11Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis2:09:69
Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:36:96RC
Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:40:51RC
Dennis HuangZ.V. Scheldestroom----ng
Shiva BruggeZ.V. Scheldestroomafgem.
Sander van GoethemZ.V. de Honteafgem.
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 25: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 5
1Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:39:30
2Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:40:68
3Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:41:14
4Vanity de RoosZ.V. de Honte1:42:42
5Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:42:67
6Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:43:26
7Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:43:30
8Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:45:35
9Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:45:43
10Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:48:02
11Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:50:69
12Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:52:80
13Joëlle van den AmeeleZ. & P.C. de Schelde1:54:17
14Romy de BakkerZ.C. Koewacht1:54:66
15Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel1:55:58
16Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde1:59:86
Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroomafgem.
Jip KallemeinZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 26: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:08:78
2Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:09:29
3Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:09:75
4Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:12:18
5Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:12:86
6Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:13:20
7Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:13:98
8Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:14:98
9Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:15:09
10Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:16:67
11Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:18:39
12Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:19:13
13Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:20:81
14Vincent OosterhoffSg ZOC1:21:95
15Jurgen HielZ.C. Koewacht1:24:91
Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelandersafgem.
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Victor PoolZ. & P.C. de Scheldeziek

Programma 27: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 4
1Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:40:34
2Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze1:48:38
3Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:49:88
4Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde1:52:15
5Caroline VervuerenSVAZ1:53:50
6Noa TangheZ.V. Scheldestroom1:55:80
7Lara de JongZ.V. Scheldestroom1:55:94
8Inge HertoghZ.V. Scheldestroom1:57:03
9Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders2:08:29
10Renske BoogertZ.V. de Bevelanders2:09:91
11Iris DielemanZ.C. Koewacht2:10:63
Anna GooleZ.V. Scheldestroomafgem.
Jody SturmsZ.C. Koewachtafgem.
Kirsten PoppeZ.C. Koewachtafgem.
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Romy BastingZ.V. Scheldestroomafgem.
Lenique SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.
Evie MusscheZ.V. Scheldestroomziek

Programma 28: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 5
1Rick de BlockZ.V. de Honte1:40:82
2Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:43:42
3Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:43:78
4Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders1:49:86
5Pieter DielemanZ. & P.C. de Schelde1:50:05
6Gelein van HaelstZ.V. de Otters1:50:15
7Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:53:58
8Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde2:01:29
9Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders2:01:97
10Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom2:11:41
11Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis2:17:60
Ruden de RidderPSV1:39:16Ri
Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:44:88SD
Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde2:02:38SJ
Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde2:14:25SL
Sander HerweghZ.V. Scheldestroomafgem.
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Arjen de MeijerZ.V. Scheldestroomafgem.
Robin KooymanZ.V. Scheldestroomafgem.
Max ValkZ.V. Scheldestroomziek

Programma 29: 100 m. Wisselslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:43:88
2Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:47:14
3Romy van BunderZ.V. de Bruinvis1:51:36
4Lisa de BlockZ.V. de Honte1:54:60
5Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust2:03:45
6Britt BekooyZ.V. Scheldestroom2:03:67
7Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust2:05:10
8Maud BogaertZ.C. Koewacht2:05:12
9Evi BekooyZ.V. Scheldestroom2:07:68
Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:46:72SK
Elte van GoethemDe Marlijn SG1:59:53SK
Nina GoossenZ.C. Koewacht2:09:54VE
Channee SmijsZ.V. Scheldestroomafgem.
Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroomafgem.
Yulia van DoezelaarZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 30: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 3 en 4
1Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:23:58
2Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:23:79
3Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:32:20
4Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:33:99
5Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:35:68
6Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:36:50
7Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:45:50
8Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:50:86
9Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:50:95
10Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom2:03:10
11Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak2:05:46PR -0.92 (2:06:38)
Liam VerschurenZ.C. Koewacht1:38:36RC
Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde2:08:32VC
Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:11:13VC
Shiva BruggeZ.V. Scheldestroomafgem.
Sander van GoethemZ.V. de Honteafgem.

Programma 31: 400 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust5:55:47
2Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte5:55:77
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust6:04:13
4Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde6:07:31
5Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust6:23:70
6Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom6:31:47
7Vanity de RoosZ.V. de Honte6:51:32
8Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust6:55:88
9Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde6:57:05
10Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust7:05:65
11Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde7:14:27
12Lilian VisserZ.V. de Bevelanders7:18:25
13Inua van DoezelaarZ.V. Scheldestroom7:36:79
14Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom7:44:22
Jip KallemeinZ.V. de Stormvogelziek

Programma 32: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 6
1Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust2:54:71
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde2:55:17
3Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom2:59:04
4Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis3:01:87
5Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde3:04:06
6Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust3:04:18
7Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust3:06:26
8Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust3:07:17
9Lein MulderZ.V. de Stormvogel3:08:91
10Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust3:10:06
11Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde3:10:16
12Joey SinkeZ.V. de Bevelanders3:26:18
13Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders3:31:20
14Vincent OosterhoffSg ZOC3:36:29
15Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders3:40:82
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Victor PoolZ. & P.C. de Scheldeziek

Terug