Uitslagen Speedo deel 5, 17-04-2011, Hulst

Programma 1: 400 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte5:55:37
2Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde6:07:22
3Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust6:07:55
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust6:11:63
5Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust6:17:26
6Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom6:40:18
7Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust6:43:59
8Vanity de RoosZ.V. de Honte6:43:65
9Kelly DimkosZ.C. Koewacht6:48:03
10Sanny EulinkZ. & P.C. de Schelde6:49:92
11Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde6:53:33
12Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde6:57:58
13Evi BaeckeZ.V. Zeelandia6:57:77PR
14Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust7:18:16
15Lilian VisserZ.V. de Bevelanders7:23:34
16Inua van DoezelaarZ.V. Scheldestroom7:46:24
17Anne BauwensZ.C. Koewacht7:46:84
18Silke TielemanZ.V. de Honte7:56:92
19Rebecca LeunisZ. & P.C. de Schelde7:57:38
20Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom8:13:10
21Jessica ElemaZ.V. de Bevelanders8:34:60
22Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel8:44:63
Annouschka PijckeZ.V. de Bruinvis----AF
Saona de VisserZ.V. de Bevelandersziek
Olivia WondergemZ.V. de Bevelandersziek
Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroomziek

Programma 1T50: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
Evi BaeckeZ.V. Zeelandia44:27TTPR +8.73 (35:54)

Programma 1T100: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
Evi BaeckeZ.V. Zeelandia1:35:53TTPR +7.53 (1:28:00)

Programma 1T200: 200 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 5
Evi BaeckeZ.V. Zeelandia3:22:89TTPR -1.59 (3:24:48)

Programma 2: 100 m. Wisselslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde1:49:07
2Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde1:51:26
3Romy van BunderZ.V. de Bruinvis1:52:12
4Lisa de BlockZ.V. de Honte1:55:50
5Thirza de BooijZ.C. Koewacht1:58:35
6Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust2:01:16
7Maud BogaertZ.C. Koewacht2:03:18
8Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroom2:03:33
9Anne van RemortelZ.C. Koewacht2:04:83
10Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust2:04:98
11Evi BekooyZ.V. Scheldestroom2:09:61
12Nina GoossenZ.C. Koewacht2:10:58
13Mirte VervaetZ.C. Koewacht2:13:34
14Daphne van DriesscheZ.C. Koewacht2:17:38
15Channee SmijsZ.V. Scheldestroom2:18:82
Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust1:50:48RH
Amber MaenhautZ.V. de Honte2:02:61VG
Britt BekooyZ.V. Scheldestroom2:02:69VE
Julia ScheeleZ.V. Scheldestroom2:43:21RF
Yulia van DoezelaarZ.V. Scheldestroom2:56:31VC
Marijke VerherbruggenZ.C. Koewachtziek

Programma 3: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 4 el
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust32:06
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom33:13
3Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde35:72
4Sam van de VeldeZ.C. Koewacht37:17
5Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust38:07
6Liam VerschurenZ.C. Koewacht40:43
7Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders40:84
8Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust41:44
9Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust42:07
10Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis42:52
11Thijn KegelsZ.C. Koewacht46:47
12Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak47:40PR -0.51 (47:91)
13Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde49:82
14Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust52:03
15Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom53:35
16Max MaenhautZ.V. de Honte53:51
17Sylvester ChungZ.C. Koewacht58:49
18Shiva BruggeZ.V. Scheldestroom1:04:81
19Koen RombautZ.V. de Honte1:06:30
20Thomas WegmanZ.C. Koewacht1:24:55
Darian MulZ.V. de Honteafgem.
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomziek
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomziek

Programma 4: 200 m. Wisselslag Meisjes Minioren 4
1Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust3:31:26
2Lara de JongZ.V. Scheldestroom3:36:51
3Caroline VervuerenSVAZ3:36:94
4Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde3:38:92
5Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust3:42:43
6Noa TangheZ.V. Scheldestroom3:43:84
7Renske BoogertZ.V. de Bevelanders3:47:90
8Lenique SmijsZ.V. Scheldestroom3:50:20
9Aniek de BooijDe Marlijn SG3:57:75
10Inge HertoghZ.V. Scheldestroom3:58:10
11Iris DielemanZ.C. Koewacht4:02:78
12Lobke DierikxZ.V. Scheldestroom4:04:60
13Audrey CasteelsZ.C. Koewacht4:07:28
14Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust4:29:31
15Kim de WinterZ.V. de Bevelanders4:33:55
16Jody SturmsZ.C. Koewacht4:36:66
Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders3:56:21RD
Anique de GraafZ.V. de Bevelanders4:16:38SE
Anna GooleZ.V. Scheldestroom4:25:67SA
Femke ValentZ.C. Koewacht4:30:66RF
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Marthe van den BrouckZ.C. Koewachtziek

Programma 5: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV31:63
2Rick de BlockZ.V. de Honte34:11
3Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde35:59
4Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust36:78
5Martijn de JongZ.V. Scheldestroom37:24
6Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde38:90
7Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust38:95
8Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders39:40
9Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders40:32
10Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroom42:65
11Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde42:72
12Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze42:84
13Dennis RombautZ.V. de Honte43:38
14Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom43:60
15Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde44:53
16Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde45:68
17Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis46:66
18Erik-Jan DamhofZ.C. Koewacht49:25
Gelein van HaelstZ.V. de Ottersafgem.

Programma 6: 100 m. Wisselslag Meisjes Minioren 5
1Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:28:42
2Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:28:76
3Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:31:03
4Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:31:68
5Vanity de RoosZ.V. de Honte1:31:79
6Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:32:21
7Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:32:99
8Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:33:52
9Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:35:38
10Mirthe de ZeeuwZ. & P.C. de Schelde1:40:43
11Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:41:97
12Lilian VisserZ.V. de Bevelanders1:43:85
13Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:44:97
14Melissa PijpelinkZ. & P.C. de Schelde1:45:44
15Anne BauwensZ.C. Koewacht1:45:45
16Laetitia VerschootenZ.C. Koewacht1:47:41
17Inua van DoezelaarZ.V. Scheldestroom1:49:46
18Joëlle van den AmeeleZ. & P.C. de Schelde1:52:82
19Charlotte GeertmanZ. & P.C. de Schelde1:54:34
20Rebecca LeunisZ. & P.C. de Schelde1:55:42
21Maartje LiepertZ.V. Scheldestroom1:56:07
22Annouschka PijckeZ.V. de Bruinvis1:56:68
23Silke TielemanZ.V. de Honte1:57:44
24Jessica ElemaZ.V. de Bevelanders2:01:60
25Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel2:03:06
Sanny EulinkZ. & P.C. de Schelde1:40:64RH
Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroomziek
Olivia WondergemZ.V. de Bevelandersziek
Saona de VisserZ.V. de Bevelandersziek

Programma 7: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 6
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:19:50
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:22:36
3Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:24:00
4Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:24:10
5Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:25:99
6Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde1:28:28
7Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:28:75
8Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:29:25
9Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:30:63
10Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:31:79
11Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:33:03
12Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:33:28
13Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:38:12
14Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders1:39:53
15Vincent OosterhoffSg ZOC1:39:53
16Victor PoolZ. & P.C. de Schelde1:40:62
17Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders1:43:10
18Matthijs van DriesscheZ.C. Koewacht2:00:35
Tom VermeulenZ.C. Koewacht1:56:00VH
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Schelde----ng
Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kustafgem.
Pablo MolZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 8: 200 m. Wisselslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 9: 200 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Programma 10: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 2 en 3
1Annabel van ZettenZPC De Zeeuwse Kust43:72
2Lisa de BlockZ.V. de Honte44:86
3Marit CornelissenZ. & P.C. de Schelde44:88
4Marilène RijnhoutZ. & P.C. de Schelde45:10
5Romy van BunderZ.V. de Bruinvis45:53
6Britt BekooyZ.V. Scheldestroom46:73
7Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust50:94
8Thirza de BooijZ.C. Koewacht51:43
9Sigourney de RoosZPC De Zeeuwse Kust52:25
10Mirte VervaetZ.C. Koewacht53:01
11Amber MaenhautZ.V. de Honte53:79
12Nina GoossenZ.C. Koewacht54:99
13Maud BogaertZ.C. Koewacht55:64
14Daphne van DriesscheZ.C. Koewacht56:13
15Zara van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde57:22
16Kirsten PyfferoenZ.V. Scheldestroom59:46
17Anne van RemortelZ.C. Koewacht1:00:79
18Evi BekooyZ.V. Scheldestroom1:01:84
19Channee SmijsZ.V. Scheldestroom1:02:67
20Julia ScheeleZ.V. Scheldestroom1:13:53
21Yulia van DoezelaarZ.V. Scheldestroom1:31:62
Marijke VerherbruggenZ.C. Koewachtziek

Programma 11: 100 m. Wisselslag Jongens Minioren 4 el
1Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:24:26
2Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:26:32
3Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:35:43
4Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:35:72
5Ricardo KloostermanZ.V. de Bevelanders1:36:46
6Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:39:06
7Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:44:98
8Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:55:68
9Sylvio De MeyerZ.V. de Bruinvis1:56:57
10Joshua MichielsenZ. & P.C. de Schelde2:03:44
11Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:09:97
12Thijn KegelsZ.C. Koewacht2:12:82
13Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak2:16:81PR +10.43 (2:06:38)
14Leslie ScherbeijnZ.V. Scheldestroom2:17:10
15Shiva BruggeZ.V. Scheldestroom2:26:32
Liam VerschurenZ.C. Koewacht1:46:59SD
Sylvester ChungZ.C. Koewacht2:15:50VC
Max MaenhautZ.V. de Honte2:30:68VD
Koen RombautZ.V. de Honte2:55:28VE
Darian MulZ.V. de Honteafgem.
Job SmoorenburgZ.V. Scheldestroomziek
Dennis HuangZ.V. Scheldestroomziek

Programma 12: 50 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 4
1Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust38:15
2Lara de JongZ.V. Scheldestroom39:51
3Caroline VervuerenSVAZ40:90
4Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust41:17
5Eva van de KerkhoveZ. & P.C. de Schelde41:18
6Nina BoelensZPC De Zeeuwse Kust41:95
7Lenique SmijsZ.V. Scheldestroom42:75
8Iris DielemanZ.C. Koewacht43:36
9Renske BoogertZ.V. de Bevelanders43:36
10Noa TangheZ.V. Scheldestroom43:73
11Inge HertoghZ.V. Scheldestroom43:73
12Sabrina MerrelaarZ.V. de Bevelanders46:04
13Anique de GraafZ.V. de Bevelanders46:22
14Aniek de BooijDe Marlijn SG46:22
15Kim de WinterZ.V. de Bevelanders51:43
16Femke ValentZ.C. Koewacht51:43
17Jody SturmsZ.C. Koewacht52:12
18Anna GooleZ.V. Scheldestroom52:60
19Lobke DierikxZ.V. Scheldestroom52:81
20Audrey CasteelsZ.C. Koewacht54:73
21Femke WegmanZ.C. Koewacht55:04
22Fraukje CasteelsZ.C. Koewacht1:03:31
Quincy DuitZ.V. de Stormvogelafgem.
Marthe van den BrouckZ.C. Koewachtziek

Programma 13: 200 m. Wisselslag Jongens Minioren 5
1Ruden de RidderPSV2:59:99
2Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde3:18:55
3Rick de BlockZ.V. de Honte3:25:84
4Youri GroenewoldZ. & P.C. de Schelde3:30:77
5Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust3:30:94
6Martijn de JongZ.V. Scheldestroom3:35:21
7Jaimie v.d. SteenovenZ. & P.C. de Schelde3:47:42
8Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze3:53:65
9Quintilio RijnhoutZ. & P.C. de Schelde3:55:59
10Tim ValentijnZ.V. de Bevelanders3:59:07
11Niek MinderhoudZ.V. Scheldestroom4:06:82
12Erik-Jan DamhofZ.C. Koewacht4:26:39
13Gabriël de MulZ. & P.C. de Schelde4:32:70
14Benjamin VermeulenZ.V. de Bevelanders4:48:68
Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust3:44:37VC
Dennis RombautZ.V. de Honte4:16:42RF
Jens PyfferoenZ.V. Scheldestroom4:22:98VE
Jordy van BunderZ.V. de Bruinvis4:28:41SL
Gelein van HaelstZ.V. de Ottersafgem.

Programma 14: 400 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde5:28:38
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust5:31:96
3Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis5:36:01
4Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom5:48:41
5Lein MulderZ.V. de Stormvogel5:51:59
6Mika MathiaLuctor et Emergo5:51:78
7Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust5:54:00
8Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust6:03:72
9Joey SinkeZ.V. de Bevelanders6:06:21
10Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde6:07:25
11Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde6:09:15
12Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust6:17:99
13Vincent OosterhoffSg ZOC6:29:62
14Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde6:31:62
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders6:43:78
16Jochem RozingaZ.V. de Bevelanders6:55:37
17Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders6:57:03
Jimi LangedijkZ. & P.C. de Schelde----ng
Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kustafgem.
Pablo MolZPC De Zeeuwse Kustziek

Programma 15: 200 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2 el
Geen deelnemers gevonden

Programma 16: 200 m. Wisselslag Jongens Junioren 1 en 2
Geen deelnemers gevonden

Terug