Uitslagen Jose van den Berghe trofee 2011, 10-04-2011, Wachtebeke

Programma 1: 100 m. Rugslag Heren
Leeftijdgroep Heren 12-13
1Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:11:69
2Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:12:06
3Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:12:67
4Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:23:90
5Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:24:82
6Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:25:29
7Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:28:78
8Bob BoerZ.V. de Otters1:39:73
9Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:48:72
Leeftijdgroep Heren 14-15
1Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:08:79
2Rik RozendaalMSZV Tiburon1:16:91
3Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:26:11
4Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:26:20
5Bas GoossenZ.C. Koewacht1:34:80
Angelo AbdelkafarZ.C. Koewachtafgem.
Leeftijdgroep Heren 16-17
1Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:10:29
2Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:12:06
3Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:16:48
4Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:19:52
5Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:19:75PR +3.75 (1:16:00)
6Elliott HayotZ.C. Koewacht1:22:69
Leeftijdgroep Heren 18-99
1Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:05:12
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:06:09
3Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:10:95PR +2.01 (1:08:94)
4Arno van den BergheZ.C. Koewacht1:18:19
5Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:20:31

Programma 2: 100 m. Rugslag Dames
Leeftijdgroep Dames 12-13
1Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:17:30
2Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:20:48
3Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:21:22
4Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:25:22
5Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:26:37
6Merel KuijsZPC De Zeeuwse Kust1:26:88
7Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:30:85
8Imke BunZ.C. Koewacht1:32:04
9Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders1:38:35
10Kim Van GemertLuctor et Emergo1:39:26
11Sabine MenuZ.C. Koewacht1:39:89
Leeftijdgroep Dames 14-15
1Sophie BonteZ.C. Koewacht1:14:84
2Charlotte BralZ.C. Koewacht1:18:23
3Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:25:31
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:25:43
5Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:26:29
6Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:29:71
7Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:30:60
8Femke HielZ.C. Koewacht1:31:83
Leeftijdgroep Dames 16-99
1Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:16:36
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:17:34
3Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:22:20
4Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:24:08
5Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:25:21
6Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:27:67
7Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:28:16
8Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:33:07
Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvisafgem.
Merel van der EntSG de Zeeuwse Kustafgem.

Programma 3: 200 m. Schoolslag Heren
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:35:13
2Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:53:26
3Sander BoidinZ.V. Scheldestroom2:56:06
4Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde3:00:04
5Erik de BruijneZ. & P.C. de Schelde3:13:85
6Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom3:21:12
Luka JaksicZ. & P.C. de Scheldeafgem.

Programma 4: 200 m. Schoolslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV2:52:01
2Manon AerssensPSV3:01:65
3Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust3:11:78
4Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde3:18:10
5Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust3:29:94
6Irene de BuckZ.V. de Stormvogel3:45:89

Programma 5: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 6 el
1Ruden de RidderPSV1:24:47
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:25:04
3Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:30:46
4Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:30:65
5Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:32:61
6Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:35:12
7Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:35:37
8Jurgen HielZ.C. Koewacht1:37:72
9Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:39:00
10Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:42:54
11Nicky BergezZ.C. Koewacht1:42:77
12Tom VermeulenZ.C. Koewacht2:08:13
Erik-Jan DamhofZ.C. Koewachtafgem.

Programma 6: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 1 el
1Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:27:43
2Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:31:39
3Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:34:60
4Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:36:44
5Caroline VervuerenSVAZ1:39:52
6Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde1:40:83
7Dagmar VismanZ. & P.C. de Schelde1:41:57
8Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:43:86
9Laetitia VerschootenZ.C. Koewacht1:52:94
10Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroom2:08:18
Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:36:54RC
Shannon KoekkoekZ.C. Koewachtafgem.
Jennifer de BrouwerZ.V. de Ottersafgem.

Programma 7: 100 m. Vrijeslag Heren
Leeftijdgroep Heren 12-13
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust59:29
2Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:00:74
3Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:06:09
4Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:12:59
5Arjen HielZ.C. Koewacht1:15:20
6Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:18:94
7Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:19:18
8Arco NahonZ.V. de Bevelanders1:21:31
9Bob BoerZ.V. de Otters1:27:89
Leeftijdgroep Heren 14-15
1Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:00:44
2Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:02:04
3Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:02:74
4Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:04:63
5Rik RozendaalMSZV Tiburon1:06:48
6Bas RaesZ. & P.C. de Schelde1:08:23
7Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:08:97
8Sander de RidderZ. & P.C. de Schelde1:11:16
9Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:12:45
Leeftijdgroep Heren 16-17
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust55:67
2Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:01:85
3Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:07:70
4Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:08:19
5Elliott HayotZ.C. Koewacht1:08:89
6Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:09:56
7Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:11:34
Leeftijdgroep Heren 18-99
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom58:13
2Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde58:79
3Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:03:46PR +2.71 (1:00:75)
4Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:04:73
5Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:05:77
6Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:06:25
7Arno van den BergheZ.C. Koewacht1:06:27

Programma 8: 100 m. Vrijeslag Dames
Leeftijdgroep Dames 12-13
1Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:10:79
2Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:10:84
3Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:11:17
4Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:11:88
5Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:13:25
6Demi van CampenhoutZ. & P.C. de Schelde1:18:05
7Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:18:12
8Nadine KosterZ.C. Koewacht1:19:97
9Milou van RietZ. & P.C. de Schelde1:20:19
10Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde1:21:15
11Iréne StavastZPC De Zeeuwse Kust1:22:46
12Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:22:53
Leeftijdgroep Dames 14-15
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:05:25
2Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:05:50
3Kelly BergezZ.C. Koewacht1:05:88
4Sophie BonteZ.C. Koewacht1:06:19
5Charissa LoofZ. & P.C. de Schelde1:11:56
6Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:14:37
7Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:14:87
8Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde1:15:75
9Charlotte BralZ.C. Koewacht1:16:01
10Femke HielZ.C. Koewacht1:16:31
Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust----AA
Leeftijdgroep Dames 16-99
1Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:04:79
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:06:22
3Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:12:14
4Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:12:19
5Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:12:45
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:15:93
7Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:16:27
8Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:16:95
9Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:22:44
Merel van der EntSG de Zeeuwse Kustafgem.

Programma 9: 200 m. Wisselslag Heren
1Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:21:01
2Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:29:66
3Richard OskamZ. & P.C. de Schelde2:33:68
4Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde2:34:18
5Robin DellaertZ.V. Scheldestroom2:49:63
6Erik de BruijneZ. & P.C. de Schelde3:10:51
Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde2:48:23RC

Programma 10: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV2:33:37
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust2:37:22
3Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders2:48:77
4Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde2:59:78
5Merel KuijsZPC De Zeeuwse Kust3:03:17

Programma 11: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Ruden de RidderPSV35:63
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust36:88
3Lein MulderZ.V. de Stormvogel37:76
4Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust38:08
5Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis39:72
6Nicky BergezZ.C. Koewacht41:47
7Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom42:67
8Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde43:77
9Rick de BlockZ.V. de Honte45:02
10Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde45:39
11Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust46:59
12Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust46:60
13Jurgen HielZ.C. Koewacht47:04

Programma 12: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Manon AerssensPSV34:32
2Eva van ElsenPSV37:28
3Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust37:97
4Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust38:56
5Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust39:15
6Vanity de RoosZ.V. de Honte41:30
7Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde42:77
8Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust42:81
9Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust47:07
10Dagmar VismanZ. & P.C. de Schelde47:75
11Caroline VervuerenSVAZ47:78
12Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust50:02
13Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust50:13
14Pauline HaulezZ.C. Koewacht55:49
15Renske BoogertZ.V. de Bevelanders56:87
Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde----AA
Kelly DimkosZ.C. Koewacht45:13VI
Shannon KoekkoekZ.C. Koewachtafgem.
Sabien VerherbruggenZ.C. Koewachtafgem.
Jennifer de BrouwerZ.V. de Ottersafgem.

Programma 13: 100 m. Schoolslag Heren
Leeftijdgroep Heren 12-13
1Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:22:50
2Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:29:74
3Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:37:99
4Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:38:32
5Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:39:65
6Arjen HielZ.C. Koewacht1:40:07
7Nick SoetmulderZ. & P.C. de Schelde1:40:73
8Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:56:72
Bob BoerZ.V. de Otters----AE
Justin v.d. WerfZ.V. de Ottersafgem.
Leeftijdgroep Heren 14-15
1Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:22:83
2Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel1:25:48
3Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:27:41
4Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:34:26
5Karsten van AsselZ.C. Koewacht1:34:89
6Bas RaesZ. & P.C. de Schelde1:36:39
7Sander de RidderZ. & P.C. de Schelde1:38:72
8Bas GoossenZ.C. Koewacht1:44:19
Angelo AbdelkafarZ.C. Koewachtafgem.
Luka JaksicZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Leeftijdgroep Heren 16-17
1Tibor JansenZ.V. de Bevelanders1:19:51
2Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:20:41
3Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:26:16PR +3.14 (1:23:02)
4Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:29:76
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:31
6Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust1:36:95
Leeftijdgroep Heren 18-99
1Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:17:52
2Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:18:48
3René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:23:18PR +7.41 (1:15:77)
4Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:28:53
5Arjan DekkerDe Marlijn SG1:32:75

Programma 14: 100 m. Schoolslag Dames
Leeftijdgroep Dames 12-13
1Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:26:43
2Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:29:77
3Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:30:71
4Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:32:11
5Nadine KosterZ.C. Koewacht1:37:27
6Stephanie de RoosZ.V. de Honte1:38:23
7Imke BunZ.C. Koewacht1:39:96
8Iréne StavastZPC De Zeeuwse Kust1:40:42
9Demi van CampenhoutZ. & P.C. de Schelde1:41:80
10Milou van RietZ. & P.C. de Schelde1:43:30
11Sabine MenuZ.C. Koewacht1:44:97
12Kim Van GemertLuctor et Emergo1:46:02
13Irene de BuckZ.V. de Stormvogel1:46:07
14Davina de KosterZ.C. Koewacht1:51:28
15Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders1:52:47
Leeftijdgroep Dames 14-15
1Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:25:36
2Charlotte BralZ.C. Koewacht1:27:15
3Charissa LoofZ. & P.C. de Schelde1:32:83
4Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:34:87
5Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:35:15
6Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:45:31
7Kelsey van de BroekeZ.C. Koewacht1:58:88
Leeftijdgroep Dames 16-99
1Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:28:11
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:30:67
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:39:27
4Pauline RootsaertZ.V. Scheldestroom1:39:66
5Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:42:93
6Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:45:28
7Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:49:16
Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvisafgem.

Programma 15: 200 m. Vrijeslag Heren
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust2:07:81
2Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:09:66
3Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:12:47
4Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde2:15:04
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde2:16:65
6Robin NahonZ.V. de Bevelanders2:17:27
7Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust2:25:55
8Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde2:30:02

Programma 16: 200 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:23:11
2Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust2:23:27
3Simone de RijckeZ.C. Koewacht2:27:33
4Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust2:27:60
5Sophie BonteZ.C. Koewacht2:36:69
6Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust2:37:65
7Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde2:42:22
8Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom2:47:62

Programma 17: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 6 el
1Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:34:75
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:35:22
3Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:38:07
4Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:39:17
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:41:82
6Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:43:61
7Rick de BlockZ.V. de Honte1:45:52
8Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:45:71
9Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:47:15
10Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:52:08
11Jurgen HielZ.C. Koewacht1:53:44
12Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:57:88

Programma 18: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 1 el
1Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:34:04
2Eva van ElsenPSV1:37:99
3Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:41:26
4Vanity de RoosZ.V. de Honte1:41:45
5Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:41:65
6Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:43:08
7Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:47:60
8Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:48:65
9Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:49:97
10Kelly DimkosZ.C. Koewacht1:51:62
11Anne BauwensZ.C. Koewacht1:52:34
12Pauline HaulezZ.C. Koewacht1:55:91
13Caroline VervuerenSVAZ1:56:42
14Laetitia VerschootenZ.C. Koewacht2:04:28
15Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroom2:05:43
Jennifer de BrouwerZ.V. de Ottersafgem.
Sabien VerherbruggenZ.C. Koewachtafgem.
Shannon KoekkoekZ.C. Koewachtafgem.

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Heren
Leeftijdgroep Heren 12-13
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:11:43
2Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:14:14
3Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:20:39
4Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:21:26
5Nick SoetmulderZ. & P.C. de Schelde1:35:05
Leeftijdgroep Heren 14-15
1Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:07:61
2Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:08:17
3Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:22:92
4Ryan VerschurenZ.C. Koewacht1:28:04
5Karsten van AsselZ.C. Koewacht1:32:82
6Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:35:65
7Bart VermeulenZ.C. Koewacht1:36:80
8Bas GoossenZ.C. Koewacht1:44:62
Luka JaksicZ. & P.C. de Scheldeafgem.
Leeftijdgroep Heren 16-17
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:06:51
2Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:07:84
3Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:13:12
4Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:19:73
5Elliott HayotZ.C. Koewacht1:26:47
6Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:36:89
Leeftijdgroep Heren 18-99
1Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:04:06
2Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom1:15:06
3Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:15:70
4Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:15:84
5Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom1:17:98
6René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:20:01PR +10.11 (1:09:90)
7Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:27:04
8Arjan DekkerDe Marlijn SG1:34:27

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Dames
Leeftijdgroep Dames 12-13
1Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:21:25
2Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:23:18
3Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:30:47
4Milou van RietZ. & P.C. de Schelde1:36:93
5Demi van CampenhoutZ. & P.C. de Schelde1:37:17
6Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust1:41:66
7Nadine KosterZ.C. Koewacht1:42:84
Leeftijdgroep Dames 14-15
1Kelly BergezZ.C. Koewacht1:18:95
2Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:20:92
3Charissa LoofZ. & P.C. de Schelde1:27:19
4Dymphie HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:40:91
5Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde1:43:85
Leeftijdgroep Dames 16-99
1Stephanie RomboutPSV1:07:78
2Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:14:75
3Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:28:04
4Josine van DorsselaerZ.C. Koewacht1:34:76
5Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:43:18
Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvisafgem.

Programma 21: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:11:19
2Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:13:63
3Ruden de RidderPSV1:13:90
4Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:14:05
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:16:09
6Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:17:88
7Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:18:00
8Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:21:79
9Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:22:23
10Teun de PooterZ. & P.C. de Schelde1:23:27
11Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:24:21
12Rick de BlockZ.V. de Honte1:24:70
13Sam van de VeldeZ.C. Koewacht1:25:06
14Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust1:25:76
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:28:37
16Nicky BergezZ.C. Koewacht1:31:92
17Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:34:74
18Tom VermeulenZ.C. Koewacht2:08:03
Erik-Jan DamhofZ.C. Koewachtafgem.

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Manon AerssensPSV1:05:39
2Eva van ElsenPSV1:17:18
3Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:18:56
4Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:19:14
5Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:21:08
6Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:23:05
7Kirsten WalravenZPC De Zeeuwse Kust1:23:41
8Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:24:54
9Dagmar VismanZ. & P.C. de Schelde1:26:75
10Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:27:86
11Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:28:52
12Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde1:28:94
13Kyra MarinissenZPC De Zeeuwse Kust1:31:14
14Vanity de RoosZ.V. de Honte1:32:31
15Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust1:34:41
16Anne BauwensZ.C. Koewacht1:36:33
17Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:38:30
18Renske BoogertZ.V. de Bevelanders1:42:21
19Laetitia VerschootenZ.C. Koewacht1:44:91
20Pauline HaulezZ.C. Koewacht2:02:40
21Clarissa van de PlasscheZ.V. Scheldestroom2:07:76
Sabien VerherbruggenZ.C. Koewachtafgem.

Programma 23: 50 m. Vrijeslag Heren
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust25:99
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom26:42
3Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde27:03
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde27:37
5Christian van BommelZ.V. Zeelandia28:00PR +0.30 (27:70)
6Ruben de KosterZ.V. Scheldestroom28:48
7Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde28:51
8Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust28:51
9Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust28:61
10Rik RozendaalMSZV Tiburon28:87
11Martijn EggermontZ.V. Scheldestroom29:17
12Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust29:52
13Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia29:57PR +0.47 (29:10)
14Tibor JansenZ.V. de Bevelanders29:81
15Bas RaesZ. & P.C. de Schelde31:16
16Sander de RidderZ. & P.C. de Schelde31:67
17Kevin van HaarenZ.V. de Stormvogel31:74
18Arjan DekkerDe Marlijn SG32:04
19René van OudenaardeZ.V. Zeelandia32:21PR +4.10 (28:11)
20Karsten van AsselZ.C. Koewacht32:85
21Ryan VerschurenZ.C. Koewacht33:09
22Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom33:11
23Bart VermeulenZ.C. Koewacht34:04
24Arjen HielZ.C. Koewacht34:84
25Maarten van KalsbeekZPC De Zeeuwse Kust35:33
26Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom36:00
27Arco NahonZ.V. de Bevelanders36:92
Justin v.d. WerfZ.V. de Ottersafgem.

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Kelly BergezZ.C. Koewacht29:29
2Simone de RijckeZ.C. Koewacht29:59
3Larissa JansenZ.V. de Bevelanders30:23
4Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust30:35
5Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders31:40
6Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde32:10
7Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde32:18
8Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust32:36
9Merel KuijsZPC De Zeeuwse Kust32:60
10Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust32:72
11Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde32:93
12Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht33:06
13Daphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust33:14
14Femke HielZ.C. Koewacht33:86
15Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld34:09
16Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders34:71
17Yentl GeelhoedZ. & P.C. de Schelde34:89
18Claudia de BuckZ. & P.C. de Schelde35:26
19Daphne LouwsSG de Zeeuwse Kust35:95
20Iréne StavastZPC De Zeeuwse Kust36:40
21Imke BunZ.C. Koewacht36:65
22Irene de BuckZ.V. de Stormvogel37:04
23Elvira de NoodZ.V. de Bevelanders37:43
24Stephanie de RoosZ.V. de Honte38:08
25Sabine MenuZ.C. Koewacht39:08
26Kim Van GemertLuctor et Emergo39:51
27Kelsey van de BroekeZ.C. Koewacht42:64
28Pauline HaulezZ.C. Koewacht47:12
29Davina de KosterZ.C. Koewacht49:08
Merel van der EntSG de Zeeuwse Kustafgem.

Programma 25: 4x 100 m. Wisselslag Heren
Ploeg Schelde4:38:02
Christiaan de Die46:39:00
Richard Oskam46:39:00
Cas van Vorstenbos46:39:00
Gijs Manhave46:39:00
Ploeg Stormvogel4:51:50
Philip van Moll46:39:00
Kevin van Haaren46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Tom van Elsen46:39:00
Ploeg Koewacht5:04:07
Roderick van Doeselaar46:39:00
Karsten van Assel46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Arno van den Berghe46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:14:89
Robin Dellaert46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Sander Boidin46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Ploeg Luctor5:15:70
Rik Rozendaal46:39:00
Maarten van Kalsbeek46:39:00
Nicky Joosse46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Ploeg Zeelandia5:19:23
Christian van Bommel46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
René van Oudenaarde46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:51:00
Yoshua Rijk46:39:00
Ruben de Kraker46:39:00
Ruben de Koster46:39:00
Martijn Eggermont46:39:00

Programma 26: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Koewacht5:09:81
Sophie Bonte46:39:00
Charlotte Bral46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Simone de Rijcke46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:13:77
Manon Aerssens46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Ploeg Luctor5:25:69
Marloes van der Vlies46:39:00
Demi van der Werf46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Lisa Davidse46:39:00
Ploeg Schelde5:26:18
Felicia Groenewold46:39:00
Eline van der Werf46:39:00
Tessa Eijkman46:39:00
Charissa Loof46:39:00
Ploeg Stormvogel5:42:80
Merel van der Ent46:39:00
Eva van Elsen46:39:00
Sarina Leenheer46:39:00
Daphne de Jonge46:39:00
Ploeg Bevelanders5:44:72
Heleen de Lange46:39:00
Manon Kloosterman46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Elvira de Nood46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:56:31
Evelyn Verplanke46:39:00
Vicky Vermeire46:39:00
Lore van Riel46:39:00
Pauline Rootsaert46:39:00
Ploeg Koewacht6:04:07
Sabina van Doeselaar46:39:00
Nadine Koster46:39:00
Josine van Dorsselaer46:39:00
Femke Hiel46:39:00

Terug