Uitslagen Districtcompetitie deel 5, 03-04-2011, Vlissingen

Programma 1: 4x 50 m. Wisselslag Jongens Jeugd 2 el
Ploeg Zeelandia2:20:53
Jorn de Klerk46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Marijn Vermeulen46:39:00
Noud van Spall46:39:00
Ploeg Ganze2:33:22
Sander de Hamer46:39:00
Bas Wullems46:39:00
Lukas de Hamer46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Ploeg Stormvogel2:51:92
Jochem Neels46:39:00
Dylan Bosschaart46:39:00
Dylan Kamphuis46:39:00
Jason de Visser46:39:00

Programma 2: 4x 50 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 2 el
Ploeg Ganze2:17:62
Jelita van Esseveld46:39:00
Vera Poot46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Rawnie Lock46:39:00
Ploeg Stormvogel2:19:38
Iris Klapwijk46:39:00
Joelle Siewe46:39:00
Anne Klijberg46:39:00
Rowena de Kok46:39:00
Ploeg Onderdak2:20:99
Lise Vossen46:39:00
Isla MacKay46:39:00
Sabine Verweel46:39:00
Maartje Oosterhoff46:39:00
Ploeg Zeelandia2:35:56
Kayleigh Kloet46:39:00
Deveney Dunnes46:39:00
Chantal Vermeulen46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00

Programma 3: 100 m. Wisselslag Mix Minioren 4 el
Leeftijdgroep Heren 7-9
1Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust1:34:64
2Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust1:44:89
3Salah RossZ.V. de Stormvogel1:50:16
4Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust1:55:08
5Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel2:00:26
6Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak2:06:38PR
Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:10:41VB
Leeftijdgroep Dames 7-9
1Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:43:19
2Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze1:47:88
3Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze1:48:69
4Romy KuyperZ.V. de Stormvogel1:53:37
5Quincy DuitZ.V. de Stormvogel1:54:98
6Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust1:59:88
7Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze2:16:13
Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze2:17:80RH
Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 4: 50 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust38:13
2Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust38:79
3Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust43:56
4Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze44:40
5Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust47:90
6Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze49:58
7Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust54:59
8Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel57:00
9Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel58:49
10Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel59:52
11Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze59:82
12Manon SoukupZ.V. de Stormvogel1:08:73
Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel1:12:73VC
Claudia AdriaanseZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 5: 25 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 1 el
1Deveney DunnesZ.V. Zeelandia21:67PR -0.16 (21:83)
2Sanne PotappelZ.V. Zeelandia27:03PR -2.07 (29:10)
Ilja ManniZ.V. OnderdakExafgem.

Programma 6: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust43:12
2Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze44:98
3Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust46:28
4Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze50:20
Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust56:79VH
Wim van der LindenZ.V. de Stormvogel1:07:08VB
Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:10:26VB

Programma 7: 25 m. Vlinderslag Jongens Minioren 6 el
1Vincent OosterhoffSg ZOC21:72
2Jordy MulderZ.V. de Bevelanders24:46

Programma 9: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 3 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:14:80
2Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:16:81
3Lise VossenSg ZOC1:19:68
4Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:20:84
5Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel1:22:07
6Irene de BuckZ.V. de Stormvogel1:22:17
7Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust1:23:04
8Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:24:50PR -1.43 (1:25:93)
9Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:26:81
10Irene WondergemZ.V. de Stormvogel1:27:19
11Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:45
12Claudia AdriaanseZ.V. de Stormvogel1:31:03
13Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel1:33:41
14Deveney DunnesZ.V. Zeelandia1:41:52PR -8.05 (1:49:57)
15Sanne PotappelZ.V. Zeelandia1:51:92PR

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
1Jason de VisserZ.V. de Stormvogel1:18:13
2Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust1:21:92
3Noud van SpallZ.V. Zeelandia1:22:20PR -1.80 (1:24:00)
4Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:24:99PR -4.01 (1:29:00)
5Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust1:26:25
6Dylan BosschaartZ.V. de Stormvogel1:26:46
7Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:29:37
8Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:30:45
9Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:32:28
10Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:41:77
Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze----AA
BMJonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:03:14BM

Programma 12: 100 m. Wisselslag Meisjes Jeugd 2 el
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:21:12
2Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:24:23
3Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze1:25:41
4Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:27:60
5Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:28:23
6Anne KlijbergZ.V. de Stormvogel1:28:28
7Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:29:37
8Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:32:33
Alissia AhrensZ.V. OnderdakExafgem.

Programma 13: 100 m. Wisselslag Jongens Junioren 4 el
1Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:21:61
2Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:26:64

Programma 15: 50 m. Rugslag Dames Senioren 2 el
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze36:84
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze37:08
3Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust39:29
4Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders39:47
5Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx41:58
6Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze42:16
7Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze42:95
8Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust43:09
9Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze44:75
10Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze44:99
11Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze45:04
12Chantal VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld48:49
Ilja ManniZ.V. OnderdakExafgem.

Programma 17: 50 m. Rugslag Jongens Jeugd 2 el
1Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia35:07PR -1.03 (36:10)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld35:67
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:71
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze38:60
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze40:20
6Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze45:36
7Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders45:41
8Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze45:52
9Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders54:54

Programma 18: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze2:50:78
2Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust2:55:23
3Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze3:37:79
4Esther HoltrustZ. & P.C. de Ganze3:44:31
Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze3:08:56VL
Therese de MunckZ.V. Scheldestroomafgem.

Programma 19: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:19:58
2Therese de MunckZ.V. Scheldestroom1:24:86
3Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:25:89
4Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:29:14
5Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:31:22
Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:33:44RH
Bianca SmetZ.V. Zeelandiaafgem.PR: (1:30:50)

Programma 20: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust2:30:68
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze2:45:49
3André SchutteZPC De Zeeuwse Kust2:57:48
4Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze3:04:33
5Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze3:07:26
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze3:13:46

Programma 21: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:11:81PR -0.21 (1:12:02)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:14:03
3René van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:14:65PR +3.25 (1:11:40)
4Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:16:09
5Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx1:16:92
6François SmetZ.V. Zeelandia1:34:06PR +17.66 (1:16:40)

Programma 22: 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
Leeftijdgroep Heren 7-9
1Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust24:18
2Jelle Johannes HendrixSG de Zeeuwse Kust25:94
3Guido BrinkZPC De Zeeuwse Kust26:49
4Tristan KloetZPC De Zeeuwse Kust26:74
5Jamiro HoevenZ.V. de Stormvogel28:00
6Jonas OosterhoffZ.V. Onderdak35:54PR +3.63 (31:92)
Salah RossZ.V. de Stormvogel28:56SJ
Leeftijdgroep Dames 7-9
1Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust22:17
2Quincy DuitZ.V. de Stormvogel23:62
3Carmen MolletZ. & P.C. de Ganze23:88
4Romy KuyperZ.V. de Stormvogel25:30
5Melissa AnthoniseZ. & P.C. de Ganze25:66
6Chiara KuijtZ. & P.C. de Ganze25:95
7Levina MulderZPC De Zeeuwse Kust30:75
8Lucienne HoffmannZ. & P.C. de Ganze30:96
Bo van TerheijdenZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 1 el
1Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust34:06
2Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust34:47
3Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust35:45
4Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze36:61
5Selena KuijtZ. & P.C. de Ganze37:13
6Irene WondergemZ.V. de Stormvogel39:65
7Céline BrinkZPC De Zeeuwse Kust39:88
8Claudia AdriaanseZ.V. de Stormvogel40:65
9Esmee van den HoekZ. & P.C. de Ganze43:61
10Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze44:30
11Deveney DunnesZ.V. Zeelandia46:05PR +2.67 (43:38)
12Sacha LangemaireZ.V. de Stormvogel46:42
13Jip KallemeinZ.V. de Stormvogel46:50
14Silvy van SlingerlandZ.V. de Stormvogel46:83
15Karin de GrooteZ.V. de Stormvogel47:12
16Yasmine HoevenZ.V. de Stormvogel48:66
17Sanne PotappelZ.V. Zeelandia49:89PR +0.50 (49:39)
18Manon SoukupZ.V. de Stormvogel53:03
Ilja ManniZ.V. OnderdakExafgem.

Programma 26: 50 m. Vrijeslag Jongens Minioren 6 el
1Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust34:26
2Yannick HoffmannZ. & P.C. de Ganze36:79
3Vincent OosterhoffSg ZOC37:84
4Thijmen VisserZPC De Zeeuwse Kust38:00
5Daan van HouteZPC De Zeeuwse Kust38:33
6Christian MehlbaumZ. & P.C. de Ganze41:56
7Jordy MulderZ.V. de Bevelanders46:41
8Wim van der LindenZ.V. de Stormvogel48:79
9Maik de VriezeZ. & P.C. de Ganze53:52

Programma 27: 50 m. Schoolslag Meisjes Junioren 3 el
1Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders44:14
2Lise VossenSg ZOC44:73
3Vera PootZ. & P.C. de Ganze45:81
4Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust46:22
5Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia47:23PR -1.53 (48:76)
6Irene de BuckZ.V. de Stormvogel47:67
7Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze48:30
8Sophie van de VoordeZ.V. de Stormvogel50:42
9Anouk van KaamZ.V. de Stormvogel51:29
10Ilona de GrooteSG de Zeeuwse Kust51:68
11Irene WondergemZ.V. de Stormvogel53:39
12Claudia AdriaanseZ.V. de Stormvogel58:44

Programma 28: 50 m. Schoolslag Jongens Junioren 2 el
1Noud van SpallZ.V. Zeelandia44:64PR -0.31 (44:95)
2Jason de VisserZ.V. de Stormvogel45:54
3Dylan KamphuisSG de Zeeuwse Kust47:64
4Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders48:80
5Dylan BosschaartZ.V. de Stormvogel50:20
6Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze52:40
7Jochem NeelsSG de Zeeuwse Kust53:89
8Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze54:65
9Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze57:17
10Nout van den AkkerZ.V. de Bevelanders1:02:55

Programma 30: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 2 el
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:18:87
2Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:28
3Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:24:94
4Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogel1:27:21
5Anne KlijbergZ.V. de Stormvogel1:28:03
6Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze1:29:26
7Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze1:31:40
8Isla MacKayZ.V. OnderdakEx1:35:38
9Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze1:39:16
10Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:54:23
Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganze----AF
Alissia AhrensZ.V. OnderdakExafgem.
BMTherese de MunckZ.V. Scheldestroom1:22:68BM
BMSylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:30:87BM
BMCorina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:32:36BM
BMBianca SmetZ.V. Zeelandia1:45:95BMPR +14.95 (1:31:00)

Programma 32: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 4 el
1Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:23:00
2Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:27:86
3Mark PotappelZ.V. Zeelandia1:40:75PR -2.38 (1:43:13)
BMChristian van BommelZ.V. Zeelandia1:09:44BMPR +0.50 (1:08:94)
BMJonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:11:88BM
BMRené van OudenaardeZ.V. Zeelandia1:20:86BMPR +4.87 (1:15:99)
BMRik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:51BM

Programma 33: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 2 el
1Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:11:14
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:11:44
3Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:13:39
4Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:16:73
5Eva de WeertSG de Zeeuwse Kust1:17:15
6Daphne de KosterZ. & P.C. de Ganze1:19:45
7Joelle SieweSG de Zeeuwse Kust1:24:08

Programma 34: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 2 el
1Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:04:56PR -1.23 (1:05:80)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:04:59
3Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:08:39
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:09:66
5Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:14:56
6Roy ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:20:09
7Vincent OosterhoffSg ZOC1:25:95
BMLevy KortZ.V. de Stormvogel1:01:07BM
BMSjakko BekkersZ.V. de Stormvogel1:04:25BM

Programma 35: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze30:56
2Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx32:47
3Linda van de ReeZ. & P.C. de Ganze33:10
4Therese de MunckZ.V. Scheldestroom33:36
5Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust33:44
6Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld33:46
7Rawnie LockZ. & P.C. de Ganze34:10
8Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld34:29
9Vera PootZ. & P.C. de Ganze34:34
10Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis34:59
11Esther HoltrustZ. & P.C. de Ganze34:85
12Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze35:29
13Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx36:27
14Britt van VossenZ. & P.C. de Ganze37:25
15Myrthe WigmanZ. & P.C. de Ganze37:61
16Bianca SmetZ.V. Zeelandia46:03PR +10.63 (35:40)
Danielle RaboutZ. & P.C. de Ganzeafgem.
BMDaphne de JongeZPC De Zeeuwse Kust32:33BM

Programma 36: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Jan BrinkZPC De Zeeuwse Kust27:00
2Christian van BommelZ.V. Zeelandia27:70PR -0.02 (27:72)
3Erik VermueZ. & P.C. de Ganze28:55
4Tom DaleboutZ.V. OnderdakEx28:99
5Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia30:06PR +0.96 (29:10)
6Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld30:50
7Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze30:50
8Robert SteendijkZ. & P.C. de Ganze30:85
9René van OudenaardeZ.V. Zeelandia31:30PR +3.19 (28:11)
10André SchutteZPC De Zeeuwse Kust31:35
11Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze31:85
12François SmetZ.V. Zeelandia36:03PR +5.23 (30:80)
13Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze43:65
14Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze45:10

Programma 37: 4x 50 m. Vrijeslag Jongens Junioren 2 el
Ploeg Stormvogel2:33:34
Dylan Bosschaart46:39:00
Jochem Neels46:39:00
Jason de Visser46:39:00
Dylan Kamphuis46:39:00
Ploeg Ganze2:34:65
Jordan Vasseur46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Ronnie Otte46:39:00
Timo Zeilstra46:39:00

Programma 38: 4x 25 m. Schoolslag Mix Minioren 4 el
Ploeg Stormvogel1:39:20
Jelle Johannes Hendrix46:39:00
Levina Mulder46:39:00
Jarno de Jonge46:39:00
Lieke Tommel46:39:00
Ploeg Stormvogel1:39:55
Guido Brink46:39:00
Romy Kuyper46:39:00
Jamiro Hoeven46:39:00
Quincy Duit46:39:00

Programma 39: 8x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Ganze4:24:12
Jordan Vasseur46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Jelita van Esseveld46:39:00
Lukas de Hamer46:39:00
Esther Poot46:39:00
Erik Vermue46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Ploeg Zeelandia4:25:57
Noud van Spall46:39:00
Kayleigh Kloet46:39:00
Mark Potappel46:39:00
Claudia Berndsen46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Ploeg Stormvogel4:37:99
Dylan Kamphuis46:39:00
Iris Klapwijk46:39:00
Jochem Neels46:39:00
Anne Klijberg46:39:00
Jason de Visser46:39:00
Eva de Weert46:39:00
Jan Brink46:39:00
Rowena de Kok46:39:00

Terug