Uitslagen Zeeuwse competitie deel 4, 13-03-2011, Goes

Programma 1: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:09:44
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:09:97
3Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:11:88
4Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:64
5Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:16:79
6Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:17:78
7Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld1:18:06
8Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:18:78
9Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:21:99
10Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:25:93PR -2.07 (1:28:00)
11Els den ToonderZ.V. Zeelandia1:32:16PR +5.25 (1:26:91)
12Christel HamelinkZ.V. de Otters1:36:09
13Bianca SmetZ.V. Zeelandia1:43:26PR +28.46 (1:14:80)
14Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:15:55
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.

Programma 2: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:00:75PR -0.82 (1:01:57)
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:00:84
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:05:38
4Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:06:90PR +1.10 (1:05:80)
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:07:91
6Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze1:09:00
7Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:09:23
8Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:09:69
9Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:10:59
10Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:13:90
11Bob BoerZ.V. de Otters1:20:22
12Vincent OosterhoffSg ZOC1:26:82
13Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:29:77
14Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze1:31:16
15Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia1:33:14PR +0.01 (1:33:13)
16Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:46:60
17Stijn van der KelenZ.V. de Otters2:01:29

Programma 3: 50 m. Schoolslag Dames Senioren
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx44:33
2Glenn LetterieZ.V. OnderdakEx45:94
3Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx46:82
4Lise VossenSg ZOC46:97
5Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze47:13
6Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze49:11
7Margreta JansenZ.V. Zeelandia49:56PR +3.25 (46:31)
8Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze51:98
9Daira JansenZ.V. Zeelandia53:04PR +3.62 (49:42)
10Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze1:00:64
Rawnie LockZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 4: 50 m. Schoolslag Heren Senioren
1Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld40:75
2Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze43:32
3Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders48:88
4Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze54:18
Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze----AE

Programma 5: 800 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Therese de MunckZ.V. Scheldestroom11:41:11
2Jelita van EsseveldZ. & P.C. de Ganze12:48:08

Programma 6: 400 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Erik VermueZ. & P.C. de Ganze5:06:95
2Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld5:33:36
3Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld5:36:78
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze5:37:01
5Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze5:52:20
6Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze5:59:11
7Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia8:15:34PR

Programma 7: 25 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx15:95
2Maartje OosterhoffZ.V. OnderdakEx17:23
3Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis17:55
4Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx17:82
5Lise VossenSg ZOC17:93
6Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld18:03
7Elise PlatjouwZ.V. de Otters18:80
8Daira JansenZ.V. Zeelandia19:61PR -5.53 (25:14)
9Christel HamelinkZ.V. de Otters19:68
10Els den ToonderZ.V. Zeelandia19:95PR +0.73 (19:22)
11Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze20:00
12Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia20:00PR -2.82 (22:82)
13Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx20:72
14Bianca SmetZ.V. Zeelandia23:44PR +3.68 (19:76)
15Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze25:08
16Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters33:17
Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze20:69VI
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.

Programma 8: 25 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia15:57PR -1.06 (16:63)
2Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld15:74
3Daniel MehlbaumZ. & P.C. de Ganze16:01
4Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld16:10
5Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld16:42
6Bob BoerZ.V. de Otters20:16
7Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders20:72
8Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze20:72
9Vincent OosterhoffSg ZOC21:62
10Martin StroosnijderZ.V. Zeelandia22:80PR +1.39 (21:41)
11Lars PlatjouwZ.V. de Otters25:01
12Stijn van der KelenZ.V. de Otters25:74
13Justin v.d. WerfZ.V. de Otters25:88

Programma 9: 50 m. Rugslag Dames Senioren
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze36:29
2Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld40:04
3Margreta JansenZ.V. Zeelandia41:47PR +2.96 (38:51)
4Corina BaaijZ.V.Zeelandia Afgemeld41:80
5Vera PootZ. & P.C. de Ganze43:36
6Jade v.d. MoereZ. & P.C. de Ganze53:29
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.

Programma 10: 50 m. Rugslag Heren Senioren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia32:08PR +0.35 (31:73)
2Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld37:00
3Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze39:77
4Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze46:64
5Timo ZeilstraZ. & P.C. de Ganze49:47
6Joury SnoepZ. & P.C. de Ganze50:51

Programma 11: 100 m. Wisselslag Dames Senioren
1Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:18:73
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:19:00
3Esther PootZ. & P.C. de Ganze1:22:23
4Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:24:51
5Sylvia MolletZ.V.Zeelandia Afgemeld1:26:02
6Demi van den BroekZ.V. de Bevelanders1:27:69
7Marieke DaleboutZ.V. OnderdakEx1:29:37
8Elise PlatjouwZ.V. de Otters1:31:23
9Sabine VerweelZ.V. de Bruinvis1:32:36
10Lise VossenSg ZOC1:34:51
11Kayleigh KloetZ.V. Zeelandia1:34:61PR +1.89 (1:32:72)
12Vera PootZ. & P.C. de Ganze1:34:82
13Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:37:57
14Christel HamelinkZ.V. de Otters1:41:54
15Alicia AnthoniseZ. & P.C. de Ganze1:57:64
16Bianca SmetZ.V. Zeelandia1:59:20PR +28.70 (1:30:50)
17Jennifer de BrouwerZ.V. de Otters2:17:36
Alissia AhrensZ.V. OnderdakEx1:33:98RH
Daira JansenZ.V. Zeelandia1:37:66RHPR +5.24 (1:32:42)
Claudia BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeldafgem.

Programma 12: 100 m. Wisselslag Heren Senioren
1Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:13:95
2Jorn de KlerkZ.V. Zeelandia1:15:95PR -0.09 (1:16:04)
3Bonno JansenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:14
4Marijn VermeulenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:22:04
5Thomas MurreZ. & P.C. de Ganze1:22:89
6Lukas de HamerZ. & P.C. de Ganze1:24:98
7Sander de HamerZ. & P.C. de Ganze1:29:92
8Bob BoerZ.V. de Otters1:38:23
9Jordan VasseurZ.V. de Bevelanders1:41:68
10Ronnie OtteZ. & P.C. de Ganze1:45:42
11Vincent OosterhoffSg ZOC1:45:64
12Lars PlatjouwZ.V. de Otters1:51:07
13Justin v.d. WerfZ.V. de Otters1:59:63
Stijn van der KelenZ.V. de Otters2:01:67SL

Programma 13: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Therese de MunckZ.V. Scheldestroom1:25:33
2Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:27:73
3Jaimy de VriezeZ. & P.C. de Ganze1:37:13
Rawnie LockZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 14: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Christian van BommelZ.V. Zeelandia1:08:94PR -0.30 (1:09:24)
2Erik VermueZ. & P.C. de Ganze1:20:20
3Rik de KlerkZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:48
4Bas WullemsZ. & P.C. de Ganze1:22:01

Programma 15: 8x 50 m. Vrijeslag Mix
Ploeg Ganze4:20:77
Erik Vermue46:39:00
Esther Poot46:39:00
Thomas Murre46:39:00
Demi van den Broek46:39:00
Daniel Mehlbaum46:39:00
Eva Oyevaar46:39:00
Sander de Hamer46:39:00
Jelita van Esseveld46:39:00
Ploeg Zeelandia4:26:60
Marijn Vermeulen46:39:00
Els den Toonder46:39:00
Matthijs Berndsen46:39:00
Corina Baaij46:39:00
Jorn de Klerk46:39:00
Sylvia Mollet46:39:00
Christian van Bommel46:39:00
Judith Schuijs46:39:00
Ploeg Onderdak4:54:32
Vincent Oosterhoff46:39:00
Alissia Ahrens46:39:00
Glenn Letterie46:39:00
Marieke Dalebout46:39:00
Lise Vossen46:39:00
Sabine Verweel46:39:00
Maartje Oosterhoff46:39:00
Hinke Oosterhoff46:39:00
Ploeg Zeelandia5:10:70
Therese de Munck46:39:00
Rik de Klerk46:39:00
Daira Jansen46:39:00
Bianca Smet46:39:00
Margreta Jansen46:39:00
Bonno Jansen46:39:00
Kayleigh Kloet46:39:00
Martin Stroosnijder46:39:00

Terug