Uitslagen ZWZK 2011, 08-01-2011, Oostburg

Programma 1: 200 m. Wisselslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV2:27:54
2Iris ErpelinckZ.V. de Honte2:34:00
3Emke ErpelinckDe Marlijn SG2:38:32
4Anouk MeesenZ.C. Koewacht2:44:24
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom2:47:67
6Kelly BergezZ.C. Koewacht2:48:00
7Eline NijskensDe Marlijn SG2:49:43
8Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom2:49:43
9Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde2:49:66
10Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom2:54:69
11Laura HermansZ.V. Scheldestroom2:56:30
12Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom2:58:04
Charlotte BralZ.C. Koewachtafgem.

Programma 2: 100 m. Schoolslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:07:76
2Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:10:69
3Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:12:16
4Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:13:69
5Arco WagenvoortZ.V. Onderdak1:13:69PR
6José de PooterZ. & P.C. de Schelde1:15:80
7Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:17:80
8Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:17:84
9Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:17:93
10Bert van WaesZ.C. Koewacht1:19:50
11Ruud HamelinkZ.C. Koewacht1:20:93
12Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:31:29

Programma 3: 100 m. Schoolslag Heren Senioren 1
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:11:80
2Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:13:06
3Christoph BralDe Marlijn SG1:13:51
4Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:15:80
5Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:17:73
6Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:20:14
7Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:20:91
8Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:23:37
9Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:23:38
10Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde1:26:71

Programma 4: 100 m. Schoolslag Jongens Jeugd 1
1Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:06:56
2Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust1:09:29
3Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:13:59
4Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:13:87
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:15:97
6Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:16:50
7Robin HermansTRB-RES1:17:48
8Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:18:09
9Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:18:81
10Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:21:59
11Matthijs BerndsenZ.V.Zeelandia Afgemeld1:21:88
12Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:28:34

Programma 5: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 3
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:06:42
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:08:05
3Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:16:50
4Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:19:86
5Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:20:75
6Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:20:81
7Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:22:95
8Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:23:87
9Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:25:07
10Karsten van AsselZ.C. Koewacht1:27:58
11Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:27:70
Siegert van DierenZ.V. de Bevelandersziek

Programma 6: 100 m. Vrijeslag Meisjes Junioren 2
1Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:06:53
2Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:08:94
3Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze1:09:20
4Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:10:66
5Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:10:80
6Lisa PietersZ.V. de Bevelanders1:11:23
7Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:12:08
8Fleur WijdeveldZ.V. de Bevelanders1:12:08
9Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:12:48
10Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:12:87
11Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:13:77
Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders----AA

Programma 7: 100 m. Schoolslag Jongens Junioren 1
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:17:67
2Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:18:02
3Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:21:86
4Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:24:63
5Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:25:87
6Arjen HielZ.C. Koewacht1:28:19
7Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:30:43
8Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:30:51
9Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:31:22
10Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:32:71
11Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:33:85
12Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:35:29

Programma 8: 50 m. Vlinderslag Meisjes Minioren 4
1Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom32:95
2Manon AerssensPSV33:79
3Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust36:82
4Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders38:68
5Maaike van CampenZ.V. de Honte38:89
6Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte39:40
7Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde40:29
8Vanity de RoosZ.V. de Honte41:65
9Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust41:78
10Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze42:50
11Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde43:08
12Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust43:39
13Kelly DimkosZ.C. Koewacht43:60
14Hilde ScheeleZ. & P.C. de Schelde44:45
15Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust45:02
16Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde45:08
17Evi BaeckeZ.V. Zeelandia45:39PR -0.33 (45:72)
18Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust46:50

Programma 9: 100 m. Schoolslag Jongens Minioren 4
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:30:70
2Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:32:63
3Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:33:10
4Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:35:76
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:38:80
6Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:40:48
7Ruden de RidderPSV1:40:62
8Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:40:81
9Nicky BergezZ.C. Koewacht1:41:50
10Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:42:01
11Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:43:64
12Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:44:69
13Chiel de PooterZ. & P.C. de Schelde1:47:72
14Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:49:51
15Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:49:95
16Rick de BlockZ.V. de Honte1:51:18
17Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:57:20
Niels DielemanZ. & P.C. de Schelde----AA
Mika MathiaLuctor et Emergoafgem.

Programma 10: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV59:36
2Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:02:95
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:04:00
4Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:04:34
5Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:07:30
6Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:08:54
7Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:08:81
8Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:09:06
9Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:09:92
10Eline NijskensDe Marlijn SG1:10:83
11Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:13:15
Karen CooneZ.V. de Bruinvisafgem.
Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kustziek

Programma 11: 100 m. Vrijeslag Dames Senioren 1
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:03:08
2Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:05:33
3Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:05:37
4Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust1:06:40
5Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:08:79
6Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:09:67
7Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:10:56
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:11:92
9Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:14:45
10Lotte BooneZ.V. Scheldestroom1:16:31
11Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:17:58
Esther PootZ. & P.C. de Ganzeafgem.

Programma 12: 100 m. Vrijeslag Meisjes Jeugd 1
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:02:14
2Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:03:07
3Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:03:08
4Kelly BergezZ.C. Koewacht1:03:81
5Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:04:20
6Sophie BonteZ.C. Koewacht1:04:45
7Eline van MollLuctor et Emergo1:05:73
8Charlotte BralZ.C. Koewacht1:07:06
9Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:09:53
10Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:09:53
11Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:10:12
12Femke HielZ.C. Koewacht1:11:30

Programma 13: 100 m. Rugslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde1:00:36
2Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:03:64
3Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:04:20
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:04:70
5Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:07:08
6Arco WagenvoortZ.V. Onderdak1:08:73PR
7Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:10:83
8Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:11:20
9Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:12:43
10Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:12:59
11Bert van WaesZ.C. Koewacht1:13:00
12Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:15:27

Programma 14: 100 m. Rugslag Heren Senioren 1
1Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:02:33
2Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:02:70
3Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:08:09
4Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:08:72
5Christoph BralDe Marlijn SG1:10:31
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:10:81
7Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:13:34
8Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:15:44
9Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:15:93
10Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde1:18:75
Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:07:62RC

Programma 15: 100 m. Rugslag Jongens Jeugd 1
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze59:62
2Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust1:03:79
3Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:05:03
4Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:05:23
5Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:06:72
6Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:07:76
7Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:08:50
8Robin HermansTRB-RES1:09:03
9Robin NahonZ.V. de Bevelanders1:09:44
10Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:09:68
11Kevin DickieZ. & P.C. de Schelde1:15:02
12Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:15:76

Programma 16: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 3
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde59:27
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:03:25
3Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:06:23
4Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:10:56
5Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:11:72
6Tim TottZ.V. Scheldestroom1:14:28
7Rik RozendaalMSZV Tiburon1:15:73
8Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:17:89
9Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:19:40
10Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:20:51
11Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:20:62
Siegert van DierenZ.V. de Bevelandersziek

Programma 17: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:05:06
2Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:09:92
3Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:11:47
4Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:14:31
5Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:14:63
6Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:18:02
7Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:20:65
8Eline NijskensDe Marlijn SG1:20:69
9Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:22:89
10Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:23:87
Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:23:03VG
Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kustziek

Programma 18: 100 m. Vlinderslag Dames Senioren 1
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:07:47
2Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:14:14
3Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:16:92
4Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:18:42
5Vivienne van VlietSG de Zeeuwse Kust1:23:15
6Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:25:45
7Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:25:89
8Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:26:90
9Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:33:19
Joann GriepZ.V. de Bevelandersafgem.
Lotte BooneZ.V. Scheldestroomziek

Programma 19: 100 m. Vlinderslag Meisjes Jeugd 1
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:12:56
2Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:12:95
3Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:14:37
4Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:14:37
5Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:15:44
6Eva OyevaarZ. & P.C. de Ganze1:17:48
7Kelly BergezZ.C. Koewacht1:17:48
8Sophie BonteZ.C. Koewacht1:20:33
9Rowena de KokZPC De Zeeuwse Kust1:24:59
10Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:26:13
11Charlotte BralZ.C. Koewacht1:27:30
12Femke HielZ.C. Koewacht1:28:02

Programma 20: 100 m. Vlinderslag Meisjes Junioren 2
1Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:17:31
2Hinke OosterhoffZ.V. OnderdakEx1:17:55
3Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:20:38
4Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:20:38
5Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:20:92
6Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:21:23
7Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:21:52
8Lisa PietersZ.V. de Bevelanders1:25:57
9Amy VerhallenZ.V. de Honte1:25:66
10Tessa EijkmanZ. & P.C. de Schelde1:25:86
11Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze1:26:95
12Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:30:32

Programma 21: 100 m. Rugslag Jongens Junioren 1
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:10:31
2Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:10:44
3Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:13:09
4Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:14:90
5Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:20:78
6Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:20:87
7Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:21:78
8Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:21:96
9Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:21:96
10Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:24:39
Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust----AA
Jeffrey CatsZ.V. de Bevelanders1:26:82RD

Programma 22: 100 m. Vrijeslag Meisjes Minioren 4
1Manon AerssensPSV1:04:94
2Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom1:11:09
3Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:16:31
4Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:17:19
5Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:17:79
6Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:18:61
7Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:21:40
8Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:21:65
9Maaike van CampenZ.V. de Honte1:22:35
10Sam ZegelinkZPC De Zeeuwse Kust1:22:40
11Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:23:20
12Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:24:58
13Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:25:38
14Lynn MarimanZ.C. Koewacht1:27:94
15Vanity de RoosZ.V. de Honte1:28:09
16Caroline VervuerenSVAZ1:29:00
17Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde1:29:73
Kelly DimkosZ.C. Koewachtziek

Programma 23: 100 m. Rugslag Jongens Minioren 4
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:22:07
2Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:26:28
3Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:26:85
4Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:27:85
5Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom1:28:48
6Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:30:57
7Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:32:35
8Ruden de RidderPSV1:32:95
9Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:33:16
10Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:35:48
11Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:36:16
12Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:36:91
13Nicky BergezZ.C. Koewacht1:37:09
14Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:38:60
15Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:39:66
16Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:40:73
Lein MulderZ.V. de Stormvogel1:28:72RD
Thijs WagenvoortZ.V. de Bevelanders1:38:82RD
Mika MathiaLuctor et Emergoafgem.

Programma 24: 50 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde23:92
2Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze24:07
3Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust24:72
4Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde24:97
5Roel DellaertZ.V. de Bruinvis25:27
6Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders25:44
7Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust25:45
8Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde25:50
9Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom25:52
10Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust25:86
11Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis26:00
12Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust26:15
13Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis26:18
14Bert van WaesZ.C. Koewacht26:18
15Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde26:37
16Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust26:45
17Christoph BralDe Marlijn SG26:58
18Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis27:09

Programma 25: 4x 100 m. Vrijeslag Dames Senioren
Ploeg Luctor4:10:14
Stephanie Rombout46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Eline de Haard46:39:00
Ploeg Honte4:17:01
Iris Erpelinck46:39:00
Linda Vink46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:23:41
Rody Vanhijfte46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Manon Aerssens46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Ploeg Bevelanders4:30:14
Manon Kloosterman46:39:00
Josephien Jansen46:39:00
Mette Wagenvoort46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Ploeg Luctor4:36:77
Demi van der Werf46:39:00
Jaimy Kort46:39:00
Hinke Oosterhoff46:39:00
Eline van Moll46:39:00
Ploeg Koewacht4:39:52
Charlotte Bral46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Femke Hiel46:39:00
Ploeg Schelde4:48:08
Sophie van Bolderik46:39:00
Amke Bruijnzeel46:39:00
Felicia Groenewold46:39:00
Romy de Bruijne46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:48:13
Rani Rootsaert46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Valerie Klaaijsen46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:58:08
Vicky Vermeire46:39:00
Lore van Riel46:39:00
Manon Scherbeijn46:39:00
Laura Hermans46:39:00
Ploeg Stormvogel5:00:94
Vivienne van Vliet46:39:00
Sarina Leenheer46:39:00
Rowena de Kok46:39:00
Merel Kuijs46:39:00
Ploeg Honte5:13:39
Simone van Kerckhoven46:39:00
Kirsten Niemeijer46:39:00
Amy Verhallen46:39:00
Enia Heyne46:39:00

Programma 26: 4x 100 m. Wisselslag Heren Senioren
Ploeg Luctor4:03:78
Bob Dalmeijer46:39:00
Simon Edenburg46:39:00
Joeri van Wallenburg46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Ploeg Bruinvis4:13:89
Roel Dellaert46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Ploeg Luctor4:21:56
Steven Uijl46:39:00
Sonny Corr46:39:00
Rene van Wallenburg46:39:00
Casper Zwier46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:24:05
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Sander Boidin46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Ploeg Schelde4:36:20
Cas van Vorstenbos46:39:00
Erwin van Boven46:39:00
Gijs Manhave46:39:00
Mark Legters46:39:00
Ploeg Stormvogel4:45:87
Stefan Roovers46:39:00
Jonathan Davidse46:39:00
Wouter Stap46:39:00
Tom van Elsen46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:47:97
Robin Hermans46:39:00
Rik Vanhijfte46:39:00
Martijn Eggermont46:39:00
Joris Boekhorst46:39:00
Ploeg Bevelanders5:05:14
Robin Nahon46:39:00
Arco Wagenvoort46:39:00
Dennis Boonman46:39:00
Thijs Wagenvoort46:39:00
Ploeg Honte5:07:80
Jorg Verhallen46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00
Michael van Acker46:39:00
Ploeg Luctor5:07:92
Tom van Gils46:39:00
Nicky Joosse46:39:00
Ricardo Lauffer46:39:00
Rik Rozendaal46:39:00
Ploeg Bruinvis5:08:82
Sven Ivens46:39:00
Niels van Geersaem46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Norbert de Maillie46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:37:92
Tim Tott46:39:00
Michael Vrolijk46:39:00
Yoshua Rijk46:39:00
Ruben de Kraker46:39:00
Ploeg Koewacht46:39:00
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Schelde46:39:00
Christiaan de Die46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Kevin Hondsmerk46:39:00
Richard Oskam46:39:00

Programma 28: 100 m. Schoolslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:15:06
2Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:18:53
3Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:19:64
4Anouk MeesenZ.C. Koewacht1:23:68
5Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:24:81
6Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:25:22
7Eline NijskensDe Marlijn SG1:26:14
8Marleen van der BorgtZ.V. Zeelandia1:26:26PR +0.68 (1:25:58)
9Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:27:25
10Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:29:76
11Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:29:81
12Daphne WiskerkeZ.V. de Bruinvis1:31:26

Programma 29: 100 m. Schoolslag Dames Senioren 1
1Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:22:74
2Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:23:90
3Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:24:16
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:25:81
5Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:26:52
6Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:28:25
7Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:31:78
8Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:32:06
9Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde1:32:26
10Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:33:80
11Lotte BooneZ.V. Scheldestroom1:37:74
12Xantina Romkes-le ClercqZ.C. Koewacht1:38:91

Programma 30: 100 m. Schoolslag Meisjes Jeugd 1
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:20:20
2Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:21:89
3Charlotte BralZ.C. Koewacht1:22:96
4Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:23:15
5Kelly BergezZ.C. Koewacht1:25:30
6Romy de BruijneZ. & P.C. de Schelde1:25:46
7Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:25:55
8Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:28:45
9Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:29:65
10Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:30:00
11Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:30:06
12Sophie BonteZ.C. Koewacht1:35:36

Programma 31: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 1
1Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust58:07
2Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust58:20
3Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:02:31
4Philip van MollZPC De Zeeuwse Kust1:03:10
5Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:03:23
6Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:03:49
7Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:08:38
8Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:08:50
9Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:08:50
10Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:11:76
11Arjen HielZ.C. Koewacht1:12:12
12Enrique van OpdurpZ.V. Scheldestroom1:15:29

Programma 32: 100 m. Schoolslag Meisjes Junioren 2
1Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:23:10
2Lore van RielZ. & P.C. de Schelde1:24:39
3Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:27:19
4Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:27:50
5Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:28:94
6Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:30:12
7Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:30:12
8Lisa PietersZ.V. de Bevelanders1:30:81
9Sarina LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:31:22
10Romy van den AbeeleZ.V. Scheldestroom1:32:23
11Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:32:26
12Nadine KosterZ.C. Koewacht1:33:09
Iris KlapwijkZ.V. de Stormvogelafgem.

Programma 33: 50 m. Vlinderslag Jongens Minioren 4
1Ruden de RidderPSV33:61
2Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde34:90
3Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust37:20
4Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust37:56
5Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust38:15
6Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust39:11
7Nicky BergezZ.C. Koewacht39:40
8Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis40:44
9Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde41:09
10Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust41:09
11Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom41:30
12Joey SinkeZ.V. de Bevelanders41:94
13Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust42:09
14Jurgen HielZ.C. Koewacht42:09
15Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom42:47
16Jarno de JongeZPC De Zeeuwse Kust45:13
17Martijn de JongZ.V. Scheldestroom47:03
18Rick de BlockZ.V. de Honte47:19
Mika MathiaLuctor et Emergoafgem.

Programma 34: 100 m. Schoolslag Meisjes Minioren 4
1Manon AerssensPSV1:22:09
2Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom1:27:90
3Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:29:99
4Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:31:55
5Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:37:65
6Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:40:78
7Vanity de RoosZ.V. de Honte1:41:40
8Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:42:15
9Lieke TommelZPC De Zeeuwse Kust1:42:15
10Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:42:87
11Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:42:88
12Hilde ScheeleZ. & P.C. de Schelde1:45:63
13Isrid WigmanZ. & P.C. de Ganze1:46:03
14Lynn MarimanZ.C. Koewacht1:46:45
15Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:46:84
16Naomi EsselingZ.V. Scheldestroom1:48:65
17Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:49:37
18Caroline VervuerenSVAZ1:52:48

Programma 35: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde53:00
2Roel DellaertZ.V. de Bruinvis55:30
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust55:78
4Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde56:00
5Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders57:32
6Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust57:35
7Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde57:59
8Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust57:74
9Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis58:31
10Bert van WaesZ.C. Koewacht58:75
11Robin DellaertZ.V. Scheldestroom59:58
12Robbert DellaertZ.V. de Bruinvis1:01:35

Programma 36: 100 m. Vrijeslag Heren Senioren 1
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom54:47
2Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust56:60
3Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis57:49
4Tom ErpelinckDe Marlijn SG58:15
5Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust59:54
6Sander BoidinZ.V. Scheldestroom59:78
7Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom59:84
8Christoph BralDe Marlijn SG59:92
9Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:00:94
10Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:01:27
11Jeroen de PutterZ. & P.C. de Schelde1:08:05

Programma 37: 100 m. Vrijeslag Jongens Jeugd 1
1Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust53:28
2Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze53:53
3Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust54:13
4Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust55:62
5Richard OskamZ. & P.C. de Schelde57:70
6Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde58:15
7Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde58:53
8Sven IvensZ.V. de Bruinvis58:71
9Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust59:22
10Robin NahonZ.V. de Bevelanders59:95
11Robin HermansTRB-RES1:00:71
12Mark LegtersZ. & P.C. de Schelde1:02:45

Programma 38: 100 m. Vrijeslag Jongens Junioren 3
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde53:62
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis56:72
3Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde57:71
4Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht59:47
5Lennard BreelZ.V. de Stormvogel1:02:09
6Levy KortZ.V. de Stormvogel1:02:67
7Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:03:19
8Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:03:28
9Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:03:68
10Wouter van KerckhovenDe Marlijn SG1:04:93
11Tim TottZ.V. Scheldestroom1:06:31
12Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:06:34

Programma 27: 200 m. Wisselslag Heren Senioren
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde2:07:85
2Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde2:11:21
3Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis2:16:11
4Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust2:18:34
5Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust2:22:66
6Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde2:23:38
7Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust2:24:22
8Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis2:29:16
9Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust2:29:16
10Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde2:33:22
11Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze2:33:38
12Tom ErpelinckDe Marlijn SG2:37:10
Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kustafgem.

Programma 39: 100 m. Rugslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV1:07:27
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:07:63
3Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom1:13:25
4Evi ErpelinckZ.V. de Honte1:13:61
5Lieselotte KockZ.V. de Bruinvis1:15:67
6Emke ErpelinckDe Marlijn SG1:16:30
7Sabina van DoeselaarZ.C. Koewacht1:18:05
8Jaimy KortZ.V. de Stormvogel1:18:31
9Nicky VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:18:97
10Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom1:19:27
11Evelyn VerplankeZ.V. Scheldestroom1:21:43
12Karen CooneZ.V. de Bruinvis1:24:12

Programma 40: 100 m. Rugslag Dames Senioren 1
1Iris ErpelinckZ.V. de Honte1:11:72
2Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:15:89
3Vivian KoopmanschapSG de Zeeuwse Kust1:17:84
4Lotte BooneZ.V. Scheldestroom1:19:14
5Dunya LuteijnZ. & P.C. de Schelde1:19:88
6Josephien JansenZ.V. de Bevelanders1:20:29
7Judith SchuijsZ. & P.C. de Ganze1:21:04
8Tamara van de PlasseZ.V. de Bruinvis1:22:12
9Annelotte van DierenZ.V. de Bevelanders1:23:17
10Manon EversdijkZ.V. de Bruinvis1:25:07
11Kirsten de BoevereZ.V. Scheldestroom1:25:07
12Eline van der WerfZ. & P.C. de Schelde1:25:60

Programma 41: 100 m. Rugslag Meisjes Jeugd 1
1Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust1:09:81
2Sophie BonteZ.C. Koewacht1:10:83
3Eline van MollLuctor et Emergo1:12:26
4Larissa GelderlandZ. & P.C. de Schelde1:13:66
5Larissa JansenZ.V. de Bevelanders1:15:34
6Kelly BergezZ.C. Koewacht1:16:40
7Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust1:16:93
8Charlotte BralZ.C. Koewacht1:18:33
9Simone de RijckeZ.C. Koewacht1:18:54
10Rani RootsaertZ.V. Scheldestroom1:18:93
11Vicky VermeireZ.V. Scheldestroom1:20:59
12Laura HermansZ.V. Scheldestroom1:23:25

Programma 42: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren
1Kevin HondsmerkZ. & P.C. de Schelde59:85
2Joeri van WallenburgZPC De Zeeuwse Kust1:01:72
3Niek de RidderZPC De Zeeuwse Kust1:02:00
4Alex EversdijkZ.V. de Bruinvis1:02:59
5Dennis BoonmanZ.V. de Bevelanders1:03:17
6Erwin van BovenZ. & P.C. de Schelde1:04:04
7Jasper RouwendalZPC De Zeeuwse Kust1:05:44
8Roel DellaertZ.V. de Bruinvis1:05:47
9Arco WagenvoortZ.V. Onderdak1:06:80PR
10Robin DellaertZ.V. Scheldestroom1:07:01
11Cees van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde1:08:06
12Bert van WaesZ.C. Koewacht1:11:45

Programma 43: 100 m. Vlinderslag Heren Senioren 1
1Roderick van DoeselaarZ.V. Scheldestroom1:00:60
2Stefan RooversZPC De Zeeuwse Kust1:01:97
3Rene van WallenburgSG de Zeeuwse Kust1:06:09
4Sander BoidinZ.V. Scheldestroom1:06:11
5Tom ErpelinckDe Marlijn SG1:06:72
6Angelo De MeyerZ.V. de Bruinvis1:08:59
7Christoph BralDe Marlijn SG1:11:00
8Joris BoekhorstZ.V. Scheldestroom1:13:09
9Jorg VerhallenZ.V. de Honte1:14:31
10Vincent KeijmelZ.V. Scheldestroom1:17:18
Jeroen de PutterZ. & P.C. de Scheldeziek

Programma 44: 100 m. Vlinderslag Jongens Jeugd 1
1Bob DalmeijerZ. & P.C. de Ganze1:00:86
2Simon EdenburgSG de Zeeuwse Kust1:00:91
3Sonny CorrZPC De Zeeuwse Kust1:04:25
4Richard OskamZ. & P.C. de Schelde1:04:51
5Cas van VorstenbosZ. & P.C. de Schelde1:05:16
6Yannick MolZPC De Zeeuwse Kust1:09:66
7Steven UijlZPC De Zeeuwse Kust1:10:47
8Gijs ManhaveZ. & P.C. de Schelde1:10:59
9Robin HermansTRB-RES1:11:45
10Sven IvensZ.V. de Bruinvis1:12:68
11Aaron van de BroekeZ.C. Koewacht1:18:44
12Nico HuijssenZ. & P.C. de Schelde1:22:01

Programma 45: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 3
1Bjorn ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde59:12
2Diego De MeyerZ.V. de Bruinvis1:02:08
3Christiaan de DieZ. & P.C. de Schelde1:04:54
4Sjoerd van de PoeleZ.C. Koewacht1:05:90
5Jasper van RietZ. & P.C. de Schelde1:12:69
6Levy KortZ.V. de Stormvogel1:13:08
7Siegert van DierenZ.V. de Bevelanders1:14:58
8Sjakko BekkersZ.V. de Stormvogel1:17:20
9Nicky JoosseZPC De Zeeuwse Kust1:17:44
10Tom van GilsZPC De Zeeuwse Kust1:18:20
11Yoshua RijkZ.V. Scheldestroom1:18:56
12Rik VanhijfteZ.V. Scheldestroom1:27:92

Programma 46: 100 m. Vlinderslag Jongens Junioren 1
1Casper ZwierZPC De Zeeuwse Kust1:08:53
2Tom van ElsenZPC De Zeeuwse Kust1:12:37
3Jonathan DavidseZPC De Zeeuwse Kust1:13:45
4Wouter StapZPC De Zeeuwse Kust1:14:47
5Thom AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:19:91
6Kalle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:21:70
7Quinten de PutterZ. & P.C. de Schelde1:23:13
8Ricardo LaufferZ. & P.C. de Ganze1:23:64
9Dimitri GeersZ. & P.C. de Schelde1:30:72
10Arjen HielZ.C. Koewacht1:34:59
11Nick SoetmulderZ. & P.C. de Schelde1:36:45
12Ruben de KrakerZ.V. Scheldestroom1:39:79

Programma 47: 100 m. Rugslag Meisjes Junioren 2
1Sophie van BolderikZ. & P.C. de Schelde1:15:59
2Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders1:15:93
3Marloes van der VliesZPC De Zeeuwse Kust1:16:69
4Demi van der WerfZPC De Zeeuwse Kust1:16:95
5Laura van SabbenZ. & P.C. de Schelde1:19:11
6Lisa PietersZ.V. de Bevelanders1:19:73
7Amy VerhallenZ.V. de Honte1:20:20
8Felicia GroenewoldZ. & P.C. de Schelde1:20:55
9Mette WagenvoortZ. & P.C. de Ganze1:21:28
10Lisa DavidseSG de Zeeuwse Kust1:22:56
11Manon ScherbeijnZ. & P.C. de Schelde1:22:64
12Amke BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:23:40

Programma 48: 100 m. Vrijeslag Jongens Minioren 4
1Jomme BruijnzeelZ. & P.C. de Schelde1:09:01
2Robin DavidseSG de Zeeuwse Kust1:12:76
3Ruden de RidderPSV1:13:61
4Jens IngelseZPC De Zeeuwse Kust1:15:67
5Jeroen AerssensZ.V. Scheldestroom1:16:08
6Nathan BunZPC De Zeeuwse Kust1:16:45
7Pablo MolZPC De Zeeuwse Kust1:16:50
8Thijmen van de BeekZ.V. de Bruinvis1:16:53
9Melle van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:16:69
10Jacek LemieszkaZ. & P.C. de Schelde1:17:51
11Joey SinkeZ.V. de Bevelanders1:18:31
12Jozua LeenheerZPC De Zeeuwse Kust1:18:62
13Leon FaasseZ. & P.C. de Schelde1:23:60
14Nicky BergezZ.C. Koewacht1:24:59
15Martijn de JongZ.V. Scheldestroom1:24:66
16Jurgen HielZ.C. Koewacht1:26:56
17Sjoerd BoogertZ.V. de Bevelanders1:28:46
Michael VrolijkZ.V. Scheldestroom----AA
Mika MathiaLuctor et Emergoafgem.

Programma 49: 100 m. Rugslag Meisjes Minioren 4
1Manon AerssensPSV1:15:29
2Valerie KlaaijsenZ.V. Scheldestroom1:21:27
3Heleen de LangeZ.V. de Bevelanders1:22:70
4Shanice BeekmanLuctor et Emergo1:25:77
5Eline BekkersZPC De Zeeuwse Kust1:26:64
6Evelien van KerckhovenZ.V. de Honte1:28:20
7Charlotte AllonsiusZ. & P.C. de Schelde1:29:18
8Maaike van CampenZ.V. de Honte1:29:19
9Quinty van GemertZPC De Zeeuwse Kust1:31:57
10Sylvie de WeertSG de Zeeuwse Kust1:32:38
11Laura NieuwlandZPC De Zeeuwse Kust1:32:63
12Fabiënne MichielsenZ. & P.C. de Schelde1:33:92
13Hilde ScheeleZ. & P.C. de Schelde1:35:41
14Lynn MarimanZ.C. Koewacht1:36:36
15Melanie FranssensZ. & P.C. de Schelde1:38:37
16Marenne HuighZ.V. Scheldestroom1:39:15
17Caroline VervuerenSVAZ1:43:48
Geena FrederikSG de Zeeuwse Kust1:32:53RC

Programma 50: 50 m. Vrijeslag Dames Senioren
1Stephanie RomboutPSV27:40
2Josje van HouwelingenZ. & P.C. de Schelde28:35
3Kelly BergezZ.C. Koewacht28:67
4Iris ErpelinckZ.V. de Honte28:72
5Marlinda EggermontZ.V. Scheldestroom29:09
6Larissa JansenZ.V. de Bevelanders29:47
7Simone de RijckeZ.C. Koewacht29:50
8Evi ErpelinckZ.V. de Honte29:78
9Rody VanhijfteZ.V. Scheldestroom30:00
10Sophie BonteZ.C. Koewacht30:06
11Emke ErpelinckDe Marlijn SG30:17
12Manon KloostermanZ.V. de Bevelanders30:75
13Romy HoogendijkSG de Zeeuwse Kust30:78
14Jaimy KortZ.V. de Stormvogel30:82
15Ryan VerplankeZ.V. Scheldestroom31:55
16Eline de HaardZPC De Zeeuwse Kust31:74
17Femke HielZ.C. Koewacht32:20
Leonie EdenburgSG de Zeeuwse Kust----ng

Programma 51: 4x 100 m. Vrijeslag Heren Senioren
Ploeg Luctor3:35:88
Sonny Corr46:39:00
Simon Edenburg46:39:00
Bob Dalmeijer46:39:00
Steven Uijl46:39:00
Ploeg Schelde3:43:52
Kevin Hondsmerk46:39:00
Erwin van Boven46:39:00
Richard Oskam46:39:00
Cees van Houwelingen46:39:00
Ploeg Luctor3:50:44
Casper Zwier46:39:00
Joeri van Wallenburg46:39:00
Niek de Ridder46:39:00
Rene van Wallenburg46:39:00
Ploeg Koewacht3:55:82
Roderick van Doeselaar46:39:00
Christoph Bral46:39:00
Sjoerd van de Poele46:39:00
Bert van Waes46:39:00
Ploeg Schelde3:57:49
Mark Legters46:39:00
Gijs Manhave46:39:00
Christiaan de Die46:39:00
Cas van Vorstenbos46:39:00
Ploeg Scheldestroom3:58:37
Bjorn Scherbeijn46:39:00
Robin Dellaert46:39:00
Sander Boidin46:39:00
Vincent Keijmel46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:07:61
Ruben de Koster46:39:00
Joris Boekhorst46:39:00
Robin Hermans46:39:00
Martijn Eggermont46:39:00
Ploeg Stormvogel4:20:20
Levy Kort46:39:00
Lennard Breel46:39:00
Jonathan Davidse46:39:00
Wouter Stap46:39:00
Ploeg Luctor4:24:74
Rik Rozendaal46:39:00
Nicky Joosse46:39:00
Tom van Gils46:39:00
Ricardo Lauffer46:39:00
Ploeg Bruinvis4:29:76
Norbert de Maillie46:39:00
Niels van Geersaem46:39:00
Robbert Dellaert46:39:00
Sven Ivens46:39:00
Ploeg Scheldestroom4:45:45
Rik Vanhijfte46:39:00
Ruben de Kraker46:39:00
Tim Tott46:39:00
Yoshua Rijk46:39:00
Ploeg Stormvogel46:39:00
Tom van Elsen46:39:00
Jasper Rouwendal46:39:00
Yannick Mol46:39:00
Stefan Roovers46:39:00
Ploeg Bevelanders46:39:00
Dennis Boonman46:39:00
Siegert van Dieren46:39:00
Robin Nahon46:39:00
Arco Wagenvoort46:39:00
Ploeg Bruinvis46:39:00
Diego De Meyer46:39:00
Alex Eversdijk46:39:00
Angelo De Meyer46:39:00
Roel Dellaert46:39:00
Ploeg Honte46:39:00
Wouter van Kerckhoven46:39:00
Jorg Verhallen46:39:00
Michael van Acker46:39:00
Tom Erpelinck46:39:00

Programma 52: 4x 100 m. Wisselslag Dames Senioren
Ploeg Luctor4:40:11
Eline van Moll46:39:00
Romy Hoogendijk46:39:00
Stephanie Rombout46:39:00
Eline de Haard46:39:00
Ploeg Honte4:43:02
Linda Vink46:39:00
Emke Erpelinck46:39:00
Iris Erpelinck46:39:00
Evi Erpelinck46:39:00
Ploeg Koewacht4:53:92
Sophie Bonte46:39:00
Charlotte Bral46:39:00
Larissa Gelderland46:39:00
Kelly Bergez46:39:00
Ploeg Bevelanders5:02:74
Manon Kloosterman46:39:00
Josephien Jansen46:39:00
Annelotte van Dieren46:39:00
Larissa Jansen46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:03:26
Manon Aerssens46:39:00
Rody Vanhijfte46:39:00
Rani Rootsaert46:39:00
Marlinda Eggermont46:39:00
Ploeg Schelde5:07:72
Sophie van Bolderik46:39:00
Amke Bruijnzeel46:39:00
Josje van Houwelingen46:39:00
Eline van der Werf46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:13:54
Evelyn Verplanke46:39:00
Nicky Vanhijfte46:39:00
Ryan Verplanke46:39:00
Kirsten de Boevere46:39:00
Ploeg Koewacht5:14:69
Simone de Rijcke46:39:00
Eline Nijskens46:39:00
Anouk Meesen46:39:00
Femke Hiel46:39:00
Ploeg Luctor5:17:67
Marloes van der Vlies46:39:00
Demi van der Werf46:39:00
Jaimy Kort46:39:00
Priscilla Meerman46:39:00
Ploeg Scheldestroom5:26:41
Lotte Boone46:39:00
Lore van Riel46:39:00
Manon Scherbeijn46:39:00
Valerie Klaaijsen46:39:00
Ploeg Bruinvis5:26:83
Lieselotte Kock46:39:00
Karen Coone46:39:00
Daphne Wiskerke46:39:00
Tamara van de Plasse46:39:00
Ploeg Stormvogel5:27:29
Vivian Koopmanschap46:39:00
Merel Kuijs46:39:00
Sarina Leenheer46:39:00
Daphne de Jonge46:39:00

Terug