Het zwembad in Kapelle gaat ook in het komend seizoen weer disco zwemmen organiseren op de enkele vrijdagavonden.
We gaan op die avonden niet trainen.
Het gaat dit seizoen (2019-2020) over de volgende vrijdagavonden:

22 november 2019  
31 januari 2020  
27 maart 2020  

 

Op vrijdag 13 september hebben we weer Coopertest gezwommen. Je gaat dan 12 minuten zwemmen en het aantal baantjes dat je in die 12 minuten zwemt wordt voor je geteld.

Dit zijn de resultaten. De vorige keer was vrijdag 5 april.

Chiara van Zunderen 150 (6 minuten)
Kyen Stroosnijder 625
Robyn Leloux 600
Fleur Dorrepaal 575
Floortje van der Meer 650
Janina Ribbens 700
Quinten Stols 650
Mirjam Dommanschet 675
Anthony Burger 650
Frederico Burger 725
Tristan Kloet 925
Kayleigh Kloet 825
Judith Schuijs 825
Nancy van Spall 525
Sandra Stroosnijder 400

De kalender voor het komend seizoen is bekend.

Dit zijn de datums:

22 september 2019 Junioren-Jeugd-Senioren #1 Goes
22 september 2019 Masterwedstrijd Etten-Leur
29 september 2019 Minioren Junioren #1 Zeelandia Kapelle
6 oktober 2019 Competitie #1 Hoogerheide
27 oktober 2019 Junioren-Jeugd-Senioren #2 Zierikzee
3 november 2019 Competitie #2

Zeelandia Kapelle

10 november 2019 Minioren Clubmeet 1 Oostburg
16 en 17 november 2019 Zeeuwse Kampioenschappen Terneuzen
23 en 24 november 2019 Zeeuwse Kampioenschappen Terneuzen
8 december 2019 Swimkick-Minioren #1 Vlissingen
15 december 2019 Minioren Junioren #2

Vlissingen

Zeelandia Kapelle

12 januari 2020 Competitie #3

Hoogerheide

19 januari 2020 Minioren Junioren #3 Etten-Leur
24 januari 2020 Klubkampioenschappen Kapelle
2 februari 2020 Swimkick-Minioren #2 Terneuzen
9 februari 2020 Minioren Clubmeet 2 Oostburg
16 februari 2020 Junioren-Jeugd-Senioren #3 Goes
15 maart 2020 Competitie #4 Zundert
22 maart 2020 Junioren-Jeugd-Senioren #4 Terneuzen
29 maart 2020 Minioren Junioren #4 Roosendaal
19 april 2020 Swimkick-Minioren #3 Terneuzen
10 mei 2020 Minioren Junioren #5 Terneuzen
6 en 7 juni 2020 Minioren Finale Vlissingen

 

Zondag 14 april is de laatste wedstrijd in onze afdeling gezwommen.

Dit was een inhaal wedstrijd (van ronde 3). Die wedstrijd was afgelast omdat de water temperatuur veel te hoog was. Daardoor was er lange tijd geen volledige stand.

Dit jaar promoveren de eerste 4. Volgend seizoen zwemmen we dus in de 2e klasse!

Praktisch zal er volgend seizoen weinig veranderen omdat we waarschijnlijk weer gaan zwemmen tegen de zelfde teams als vorig seizoen: De Ganze, De Wildert, ZDF en De Zilvermeeuw.

 

Dit is de eindstand in de 3e klasse Regio Zuid:

 

Nr.

Club

Ronde 1

Ronde 2

Ronde 3

Ronde 4

Totaal

1

Hellas-Glana 2

1512,94

1740,15

1770,56

1330,94

6354,59

2

Thalassa

1602,95

1898,03

1932,94

1464,84

6898,76

3

De Wildert

1732,51

1973,76

1938,55

1482,46

7127,28

4

ZOC (SG)

1696,94

2019,07

1998,49

1628,98

7343,48

5

Becha

1762,63

2095,83

2015,92

1559,51

7433,89

6

Aegir

1738,56

2111,96

2028,19

1681,17

7559,88

7

Zwemsport Parkstad (SG) 2

1720,07

2143,41

2117,05

1644,64

7625,17

8

De Dokkelaers

1833,98

2105,10

2196,33

1713,46

7848,87

9

ZDF

1817,72

2124,73

2260,42

1708,48

7911,35

10

De Bruinvis

1862,66

2141,40

2219,02

1708,64

7931,72

11

De Zilvermeeuw

1888,68

2295,71

2267,56

1698,63

8150,58

12

Vaals'75

1874,38

2245,38

2362,37

1809,39

8291,52