De kalender voor het komend seizoen is bekend.

Dit zijn de datums:

26 september 2021 Minioren Clubmeet 1 Hulst
3 oktober 2021 Competitie #1 Terneuzen
10 oktober 2021 Minioren Clubmeet 2 Oostburg
17 oktober 2021 Jeugd-Junioren Senioren 1 Terneuzen
30 oktober 2021 Zuidelijke Cirkel Masters 5 Oostburg
7 november 2021 Minioren Clubmeet 3 Terneuzen
14 november 2021 Jeugd-Junioren Senioren 2 Terneuzen
21 november 2021 Competitie #2 Terneuzen
28 november Minioren Clubmeet 4 Vlissingen
16 januari 2022 Competitie #3 Goes
23 januari 2022 Minioren Circuit #1 Hulst
29 + 30 januari Kampioenschappen Oostburg
13 februari 2022 Minioren Circuit #2 Oostburg
13 maart 2022 Competitie #4 Oostburg
20 maart 2022 Minioren Circuit #3 Goes
27 maart 2022 Jeugd-Junioren Senioren 4 Terneuzen
3 april 2022 Zuidelijke Cirkel Masters Kapelle (Zeelandia)
10 april 2022 Minioren Circuit #4 Kapelle (Zeelandia)
24 april 2022 Competitie #5 Kapelle (Bevelanders)
14-23 mei 2022 Kampioenschappen ?
11 en 12 juni 2022 Minioren Finale Terneuzen

De kalender voor het komend seizoen is bekend.

Dit zijn de datums:

20 september 2020 Junioren-Jeugd-Senioren #1 Goes
27 september 2019 Minioren Circuit #1 Hulst
4 oktober 2020 Competitie #1 Hulst
25 oktober 2020 Junioren-Jeugd-Senioren #2 Vlissingen
1 november 2020 Minioren Circuit #2 Kapelle
8 november 2020 Competitie #2 Roosendaal
15 november 2020 Minioren Clubmeet 1 Oostburg
17 januari 2021 Competitie #3 ?
24 januari 2021 Minioren Clubmeet 2 Terneuzen
7 februari 2021 Junioren-Jeugd-Senioren #3 ?
28 februari 2021 Minioren Circuit #3 ?
7 maart 2021 Competitie #4 ?
21 maart 2021 MInioren Clubmeet 3 Vlissingen
28 maart 2021 Junioren-Jeugd-Senioren #4 ?
11 april 2021 Minioren Circuit #4 ?
18 april 2021 Competitie #5 ?
12 en 13 juni 2021 Minioren Finale ?

Dit jaar geen winterkampioenschappen (wegens corona).

Op woensdag ? juli hebben we weer Coopertest gezwommen. Je gaat dan 12 minuten zwemmen en het aantal baantjes dat je in die 12 minuten zwemt wordt voor je geteld.

Dit zijn de resultaten. De vorige keer was vrijdag 13 september.

Fayenne Barbery 50 (6 minuten)
Britt Boonman 100 (6 minuten)
Kyen Stroosnijder 550
Rachelle Barbery 600
Floortje van der Meer 750
Janina Ribbens 700
Celina Langeslag 350
Mirjam Dommanschet 625
Geoffry Barbery 600
Deveny Dunnes 775

Het zwembad in Kapelle gaat ook in het komend seizoen weer disco zwemmen organiseren op de enkele vrijdagavonden.
We gaan op die avonden niet trainen.
Het gaat dit seizoen (2019-2020) over de volgende vrijdagavonden:

22 november 2019  
31 januari 2020  
27 maart 2020